Czego szukasz?

Zarabiaj, pomagając innym Legalna praca w Niemczech od zaraz

Oferty pracy

 • Zastępstwo do samotnego Seniora! 23.10.2017r. Weilheim an der Teck/Stuttgart.

  Weilheim an der Teck ważne od 11.10.2017 ważne do 22.10.2017

  2-miesięczne zastępstwo do samotnego seniora!

  Opiekun/-ka pomaga w codziennych czynnościach: przy wstawaniu, ubieraniu się, pielęgnacji ciała podopiecznego, higienie intymnej i nadzoruje podopiecznego w codziennych sytuacjach. Podaje lekarstwa podopiecznemu, pilnuje regularności ich przyjmowania. Dodatkowo prowadzi dom: przygotowuje posiłki, podaje posiłki, robi zakupy, (pierze, prasuje itp.) i prowadzi gospodarstwo domowe. Dotrzymuje towarzystwa i chodzi z podopiecznym na spacery. W razie konieczności opiekunka chodzi z podopiecznym do lekarza. 
   
  Ważne: Podopieczny mieszka sam w domku jednorodzinnym o powierzchni 100 m2 z dużym ogrodem. Podopieczny lubi wyjść czasem do ogrodu. Opiekun/-ka ma do dyspozycji pokój z osobną łazienką , stolikiem, łóżkiem , radiem, TV, szafką. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną na miejscu.

  Informacje o stanie zdrowia podopiecznym:
  89-letni samotny Pan ma problemy z poruszaniem się (balkonik, wózek inwalidzki) potrzebuje wsparcia drugiej osoby. Cierpi na częściową inkontynencję (nosi pieluchomajtki) oraz dezorientację. Do seniora przychodzi rehabilitantka. Podopieczny nie stosuje żadnej diety. Na dzień dzisiejszy przesypia całe noce. Senior nosi okulary i aparat słuchowy.

  500€ PREMII GWARANTOWANEJ!

  Od opiekunki oczekujemy możliwości wyjazdu na zastępstwo do Weilheim an der Teck od 23 października na 2 miesiące. Wymagamy gotowości do nadzorowania podopiecznych w codziennych sytuacjach oraz komunikatywnej znajomości języka niemieckiego.

  Kliknij i sprawdź, co my możemy zaoferować Tobie!

  Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV wraz ze zdjęciem
  na adres kamila.gos@pmh.info.pl
  lub kontakt pod nr tel. 508-624-675

  Przejrzyj również inne nasze zlecenia!

   

  SKORZYSTAJ Z PREMII I BONUSÓW!

  kamila.gos@pmh.info.pl
Zostań z nami w kontakcie Zamknij

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.