Czego szukasz?

Zarabiaj, pomagając innym Legalna praca w Niemczech od zaraz

Oferty pracy

 • Düsseldorf, mobilna Seniorka potrzebuje wsparcia! Początek listopada.

  Grevenbroich  ważne od 11.10.2017 ważne do 29.10.2017

  Opis podopiecznej: Pani ma 76 lat, wazy ok 65 kg, mierzy 172 cm. Ma przyznaną 4 grupę inwalidzką. Od 11 lat zmaga się z demencja starczą, ma też problemy ze skokami ciśnienia. Nie ma problemów ze wzrokiem i słuchem, porusza się samodzielnie. Trzeba ją asekurować przy czynnościach higienicznych. Seniorka używa pieluchomajtek. Samodzielnie je, trochę za mało pije, więc trzeba ją motywować do przyjmowania większej ilości płynów. Śpi w nocy bardzo dobrze.

  Zadania opiekuna/ki: pomoc w codziennych czynnościach: higiena ciała, ubieranie się. Asekuracja w ciągu dnia. Dodatkowo pomoc w domu przy sprzątaniu, gotowaniu, robieniu zakupów.

  Ważne informacje: Seniorka interesuje się muzyką klasyczną oraz grą na skrzypcach, opisywana przez stałego Opiekuna jako ciepła, miła osoba. Mieszka z mężem, który jest sprawny, ale z racji wieku nie jest w stanie pełnoetatowo zająć się żoną. Mieszkają w dużym domu. Dla opiekuna/-ki jest pokój 35 metrowy z własną łazienką, wc, dostępem do internetu. Czas wolny ok 3-4 h dziennie.

  Poszukujemy chętnych osób z dobrą znajomością jezyka niemieckiego oraz doświadczeniem z osobami starszymi. Koniecznie musi to być osoba niepaląca, ponieważ może to zaszkodzić Seniorce.

  Zlecenie od początku listopada na okres 2 miesięcy. Wynagrodzenie podstawowe 1250 euro netto + 500 euro premii.

   

  Kontakt w sprawie tej oferty pod numerem: +48 886 421 341

   

  aneta.napora@pmh.info.pl
Zostań z nami w kontakcie Zamknij

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.