Czego szukasz?

Zarabiaj, pomagając innym Legalna praca w Niemczech od zaraz

Oferty pracy

 • Samotna seniorka potrzebuje asekuracji! Stuttgart! Wyjedź z nami!

  Donzdorf ważne od 11.10.2017 ważne do 17.10.2017

  Poszukujemy Opiekuna/-ki do samotnej seniorki mieszkającej w miejscowości Donzsorf.

  Opis: pani ma 86 lat, mierzy 155 cm, waży ok 64 kg. III stopień niepełnosprawności. Słaby słuch, nietrzymanie moczu (na noc ma zakładane pieluchomajtki), artroza dłoni, słaby słuch (aparat słuchowy), nadciśnienie. Boi się upadku, jest niepewna podczas poruszania się. Korzysta z rollatora i wózka inwalidzkiego. Seniorka w nocy śpi dobrze, psychicznie jest w dobrej kondycji. Do pomocy jest podnośnik wannowy. 

  Plan dnia:
  -8:30 pobudka, śniadanie oraz mycie podopiecznej, prace domowe
  -12:00 Obiad
  -13:00 – 15:00 (drzemka)
  -18:00 – kolacja, potem oglądanie telewizji, gry, odpoczynek
  -20:00 – kąpiel
  -po 21 podopieczna ogląda telewizje, potem kładzie się spać

  Zadania opiekuna/ki: wspieranie seniorki w codziennych czynnościach (mycie, przebieranie), asekuracja podczas spacerów, poruszania się, wstawania. Towarzyszenie podczas wizyt u lekarza i spotkań seniorów. Prowadzenie gospodarstwa domowego.

  Informacje dodatkowe: pani mieszka sama w dużym mieszkaniu w miejscowości Donzdorf. Dla opiekuna/-ki do dyspozycji jest pokój ze standardowym wyposażeniem, osobna łazienka. Do dyspozycji jest również samochód. 20 minut pieszo od miejsca zamieszkania jest możliwość zrobienia zakupów.

  Poszukujemy opiekunów/-ek z komunikatywnym jęz. niemieckim i doświadczeniem w opiece. Wynagrodzenie bazowe 1150-1200 euro netto + pemia gwarantowana 500 euro netto. Kontakt: + 48 508-624-675

   

   

   

  kamila.gos@pmh.info.pl
Zostań z nami w kontakcie Zamknij

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.