Czego szukasz?

Zarabiaj, pomagając innym Legalna praca w Niemczech od zaraz

Oferty pracy

 • Praca dla opiekuna/-ki z podstawami niemieckiego! Göppingen/Stuttgart. Sprawdź!

  Göppingen ważne od 12.10.2017 ważne do 28.10.2017

  Sprawdzone zastępstwo do sympatycznego Seniora!

  Opis: Pan ma 89 lat, waży ok 60 kg, ma 175 cm wzrostu. Przyznaną ma I grupę inwalidzką. Jest w dobrej kondycji psychicznej. Pan porusza się samodzielnie lub wspiera się rollatorem. Może się zdarzyć, że zawoła o pomoc przy wstawaniu (jeśli ma nieco gorszy dzień). Codziennie przychodzi do niego opieka medyczna (kąpie seniora i przygotowuje leki). Pan w nocy śpi spokojnie. Na chwilę obecną senior ma zapisaną gimnastykę leczniczą.

  Choroby/uniedogodnienia: Parkinson, rak, słaby słuch, schorzenia stawu biodrowego, częściowa inkontynencja (pieluchomatjki),

  Pomoce: rollator, wózek inwalidzki i krzesełko toaletowe

  Zadania opiekua/-ki: wspieranie w codziennych czynnościach (ubieranie, rozbieranie, higiena, toaleta), jeśli senior ma dobry dzień, wykonuje te czynności samodzielnie. Opiekun/-ka spędza czas z seniorem (spacey, gry, oglądanie telewizji). Towarzyszy podczas wizyt u lekarza. Ponadto opiekuje się domem (sprzątanie, gotowanie, pranie, robienie zakupów).

  Informacje dla opiekuna/-ki: senior mieszka w 80m domu jednorodzinnym. Dla opiekuna/-ki jest przygotowany wyposażony pokój z osobną łazienką, telewizorem, internetem. W zakupach najczęściej pomaga rodzina. Sklep jest w odległości kilkuset metrów (10 min. spacerem). Czas wolny do dyspozcji po południu (uzgadniane z rodziną). Można skorzystać również z samochodu.

  Wynagrodzenie: 1100 euro netto / m-c + 500 euro netto premii -> PREMIA DLA CIEBIE

  Wyjazd: 31.10.2017 R. na okres 8 tygodni

   

  Poszukujemy opiekuna/-ki z podstawowym plus językiem niemieckim i doświadczeniem w opiece. Zlecenie trwa 2 miesiące i obejmuje okres świąteczny za co gwarantowana jest premia w wysokości 500 euro na rękę!!!

  Wyślij SMS lub zadzwoń: +48 508 624 675

  kamila.gos@pmh.info.pl
Zostań z nami w kontakcie Zamknij

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.