Czego szukasz?

Zarabiaj, pomagając innym Legalna praca w Niemczech od zaraz

Oferty pracy

 • Sprawdzone zlecenie do samotnego seniora! Stuttgart! Aplikuj już dziś!

  Weilheim an der Teck ważne od 08.01.2018 ważne do 18.01.2018

  Senior ma 90 lat, waży ok 80 kg, ma 167 cm wzrostu. Ma problemy z poruszaniem się (korzysta z balkonika lub wózka inwalidzkiego w zależności od dnia), przy wstawaniu musi mieć wsparcie drugiej osoby. Senior jest częściowo inkontynentny (pieluchomajtki), ma dezorientację czasową, przestrzenną i do osób. Do podopiecznego przychodzi rehabilitantka. Senior nie stosuje żadnej diety. Na dzień dzisiejszy przesypia całe noce, nosi aparat słuchowy i okulary.

  Zadania opiekuna/-ki: pomoc w podstawowych czynnościach: przy wstawaniu, ubieraniu się, pielęgnacji ciała podopiecznego, higienie intymnej
  (zmiana pieluchomajtek). Opiekun/-ka sprawuje nadzór w codziennych sytuacjach nad seniorem. Podaje lekarstwa, pilnuje regularności ich przyjmowania. Dodatkowo prowadzi dom: przygotowuje posiłki, podaje posiłki, robi zakupy, (pierze, prasuje itp.) i prowadzi gospodarstwo domowe. Dotrzymuje towarzystwa i chodzi z podopiecznym na spacery. W razie konieczności opiekun/-ka chodzi z podopiecznym do lekarza.

  Informacje dodatkowe: starszy Pan mieszka sam w domku jednorodzinnym o powierzchni 100 m2 z dużym ogrodem. Podopieczny latem lubi siedzieć w ogrodzie. Opiekun/-ka ma do dyspozycji pokój z osobną łazienką, stolikiem, łóżkiem, radiem, TV, szafką. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną na miejscu.

  • Poszukujemy opiekunów z doświadczeniem
  • Język niemiecki na poziomie komunikatywnym
  • Praca od 17/18 stycznia na okres 8 tyg.
  • Wynagrodzenie: 1200 euro netto /m-c
  • Premie: dodatkowe premie dla Ciebie -> sprawdź

   

  JEŚLI ZAINTERESOWAŁA CIEBIE TA OFERTA PRACY, ZADZWOŃ LUB WYŚLIJ SMS O TREŚCI "PRACA" NA NUMER: +48 508-624-675. JEŚLI SZUKASZ CZEGOŚ INNEGO, ZAPRASZAMY TU: >>>SZEROKI WYBÓR OFERT PRACY<<<

   

  kamila.gos@pmh.info.pl
Zostań z nami w kontakcie Zamknij

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.