Czego szukasz?

Zarabiaj, pomagając innym Legalna praca w Niemczech od zaraz

Oferty pracy

 • Uzdrowiskowa miejscowość Baden Baden! Zastępstwo! Język podstawa +! APLIKUJ!

  Baden Baden ważne od 10.01.2018 ważne do 17.01.2018

  Podopieczna ma 84 lata, 165 cm wzrostu i waży około 55 kg. Posiada III stopień niepełnosprawności, porusza się przy pomocy balkonika bądź na wózku inwalidzkim - aktywnie uczestniczy przy transferze. Seniorka jest w pełni świadoma i komunikatywna, 2-3 razy w nocy budzi się do toalety, wymaga wtedy wsparcia, ponieważ ma trudności ze wstawaniem z łóżka.

  Do zadań opiekuna/-ki należy pomoc seniorce w czynnościach codziennych, takich jak przebieranie, higiena i pielęgnacja ciała, kąpiele oraz nadzorowanie w ciągu dnia. Ponadto opiekun/-ka zajmuje się domem: pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy.

  Seniorka mieszka samotnie w 100-metrowym mieszkaniu. Dla opiekuna/-ki został przygotowany osobny, standardowo wyposażony pokój ze stałym dostępem do Internetu. Czas wolny to minimum 2,5 godziny dziennie - do ustalenia na miejscu z rodziną.

  • Poszukujemy osób z podstawową lub komunikatywną znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece.
  • Zlecenie od 17.01.2018 na okres 2 miesięcy
  • Wynagrodzenie podstawowe to 1200 EUR netto/ msc
  • Opiekun/-ka nie może palić papierosów!

  Jeżeli powyższa oferta jest dla Ciebie odpowiednia - zachęcamy do kontaktu. W naszej bazie znajdują się również inne oferty pracy, które dopasowujemy do Państwa oczekiwań i umiejętności. Tel: 508-624-667.

  edyta.petryk@pmh.info.pl
Zostań z nami w kontakcie Zamknij

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.