Czego szukasz?

Zarabiaj, pomagając innym Legalna praca w Niemczech od zaraz

Oferty pracy

 • Düsseldorf! Sprawdzone zastępstwo od 16.01.2018. Apartament dla opiekuna/-ki!

  Düsseldorf ważne od 10.01.2018 ważne do 16.01.2018

  Przemiła seniorka, która potrzebuje opieki ma 96 lat. Waży ok 57 kg i ma 170 cm wzrostu. Porusza się przy wsparciu opiekuna/-ki lub przy rollatorku czy lasce. Latem w 2016 roku seniorka przeszła złamanie kości udowej, dlatego nadal trochę obawia się poruszać samodzielnie. Seniorka ma założoną stomię, przy której oczyszaniu należy jej pomóc. Samodzielnie korzysta w toalety, jest w dobrej kondycji psychicznej. 

  Opiekun/-ka pomaga podopiecznej w codziennych czynnościach (podczas ubierania, towarzyszy w wizytach u lekarza). Dodatkowo prowadzi dom: pranie, sprzątanie, prasowanie, gotowanie – podopieczna lubi dobrze zjeść :-).

  Podopieczna mieszka w dużym mieszkaniu, 180 m2 (6 pokoi) z ogrodem. Dla opiekuna/-ki jest przewidziany oddzielny apartament oddalony o 200 m. Na miejscu jest Internet. Ponieważ podopieczna boi się, iż przewróci się w nocy, opiekunka na dzień dzisiejszy nocuje w pokoju przygotowanym w mieszkaniu podopiecznej. Sytuacja można się zmienić, jeśli seniorka poczuje się lepiej. Czas wolny do uzgodnienia na miejscu z rodziną. W tym samym domu mieszka syn, który sporadycznie przychodzi na obiad.

  • Poszukujemy opiekunów z dobrą znajomością języka niemieckiego
  • Wymagamy doświadczenia, empatii, otwartości
  • Dyspozycyjność od 16.01.2018 r. na okres 8 tyg. 
  • Stawka bazowa od 1200 euro netto / m-c 

  KONTAKT: +48 508-624-675

  kamila.gos@pmh.info.pl
Zostań z nami w kontakcie Zamknij

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.