Czego szukasz?

Zarabiaj, pomagając innym Legalna praca w Niemczech od zaraz

Oferty pracy

 • Oferta pracy na 5 tygodni! Samotna, przemiła Seniorka, Stuttgart! Aplikuj!
  Ellwangen ważne od 06.02.2018 ważne do 28.02.2018

  Seniorka ma 91 lat, waży około 53 kg i ma 162 cm wzrostu. Ma przyznany III grupę inwalidzką, cierpi na osteoporozę, choruje na nadciśnienie. Boryka się ze zwyrodnieniem stawu biodrowego, ma zaburzenia rytmu serca, w przeszłości przeszła zawał. Nosi okulary korygujące widzenie. Seniorka sama wstaje, potrzebuje wsparcia podczas chodzenia, porusza się przy rollatorze lub na wózku inwalidzkim, samodzielnie korzysta z toalety. Jest w dobrej kondycji psychicznej. Nie stosuje żadnej diety. Do podopiecznej przychodzi codziennie opieka medyczna (Pflegedienst), która przeprowadza higienę ciała. Starsza pani sporadycznie budzi się w nocy.

  Pomoce w domu: rollator, wózek inwalidzki, krzesło toaletowe, specjalistyczne łózko. Podopieczna obecnie korzysta z gimnastyki leczniczej.

  Zadania opiekuna/-ki: pomoc w podstawowych czynnościach pielęgnacyjnych (ubieranie, rozbieranie, kąpiel) oraz nadzorowanie podopiecznej w codziennych sytuacjach. Dodatkowo prowadzenie domu: pranie, prasowanie, gotowanie i podawanie posiłków. Opiekun/-ka wychodzi z podopieczną na spacery, organizuje jej czas wolny i dotrzymuje towarzystwa. Hobby seniorki to: czytanie gazet oraz ogród.

  DODATKOWE INFORMACJE: Podopieczna mieszka sama w domu, w małej miejscowości. Jest możliwość zrobienia zakupów 20 min drogi na pieszo. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną.

  • Poszukujemy opiekunów z dobrą znajomością jezyka niemieckiego i doświadczeniem w opiece.
  • Wymagana jest: empatia, otwartość i komunikatywność
  • Oferowana stawka miesięczna to 1250 euro netto
  • Jeśli oferta obejmie Wielkanoc, +100 euro netto 
  • Okres trwania zlecenia: 5 tygodni, od 28.02.2018 r. 

  JEŚLI ZAINTERESOWAŁA CIEBIE TA OFERTA, ZADZWOŃ LUB WYŚLIJ SMS O TREŚCI "PRACA" NA NUMER: +48 508-624-675.

  JEŚLI SZUKASZ INNEJ OFERTY, KONIECZNIE KLIKNIJ TUTAJ >KLIK KLIK KLIK< - ZNAJDZIESZ OFERTĘ DOPASOWANĄ DO TWOICH OCZEKIWAŃ. 

   

   

  kamila.gos@pmh.info.pl
Zostań z nami w kontakcie Zamknij

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.