Czego szukasz?

Zarabiaj, pomagając innym Legalna praca w Niemczech od zaraz

Oferty pracy

 • Düsseldorf - oferta pracy do samotnej seniorki. Średni niemiecki. APLIKUJ!
  Mönchengladbach ważne od 07.02.2018 ważne do 22.02.2018

  Pani Helga ma 94 lata, waży ok 55kg, mierzy 150cm, ma przyznany 4 stopień niepełnosprawności, jest osobą leżącą. Do dyspozycji jest wózek inwalidzki, krzesełko toaletowe, specjalistyczne łóżko, lift wannowy. Seniorka ma chroniczne zapalenie stawów (artroza), ma cieniutką, pergaminową skórę, bardzo słabo mówi, widzi i słyszy (nosi aparat słuchowy i okulary). Wymaga pomocy podczas stania i transferu z łózka na wózek. Seniorka stara się częściowo pomagać. Stan umysłowy oceniany jest jako dobry, Pani bywa depresyjna, smutna. Od czasu do czasu seniorka może mieć problem z zaśnięciem lub przebudzić się w nocy do toalety (poprosi o pomoc).

  Zadania opiekuna/-ki: pomoc w codziennych czynnościach (częściwo w łóżku), pomoc przy higienie, pielęgnacji ciała, przy toalecie. dotrzymywanie seniorce towarzystwa, opieka nad domem: gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie (zakupy może zrobić córka). 

  Dodatkowe informacje: 3 razy w ciągu dnia przychodzi opieka medyczna (myje seniorkę, rozkłada i podaje lekarstwa). Aktualnie ma zabiegi fizjoterapii. Pani mieszka sama w dużym mieszkaniu. W pobliżu są sklepy, infrastruktura. Do dyspozycji opiekuna/-ki przygotowano pokój ze standardowym wyposażeniem, TV, jest Internet. Czas wolny do uzgodnienia na miejscu z rodziną.

  • Poszukujemy opiekunów/-ek z doświadczeniem, komunikatywną znajomością języka niemieckiego, koniecznie niepalących.
  • Praca od 22.02.2018 r. na okres min. 8 tygodni.
  • Wynagrodzenie: od 1200 euro netto
  • Premia świąteczna: 100 euro netto

  Jeśli chcesz pracować jako opiekun osób starszych, pomagać innym, poznać inną kulturę, a przy tym - zarabiać w euro! Zadzwoń juz dziś: +48 508-624-667!

   

   

  edyta.petryk@pmh.info.pl
Zostań z nami w kontakcie Zamknij

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.