Czego szukasz?

Zarabiaj, pomagając innym Legalna praca w Niemczech od zaraz

Oferty pracy

 • Stała oferta pracy w Grevenbroich. Dla Opiekuna/-ki osobny apartament! 26.02.2018 r.
  Grevenbroich ważne od 07.02.2018 ważne do 26.02.2018

  Seniorka ma 79 lat, mierzy 163 cm, waży ok 90 kg. Ma przyznaną III grupę inwalidzką, cierpi na początkowe stadium demencji. Ma zaawansowane stwardnienie rozsiane, cierpi także na inkontynencję (cewnik), komunikacja jest lekko ograniczona. Seniorka porusza się przy asekuracji rollatora, większość czasu spędza jednak na wózku inwalidzkim, ale wstaje samodzielnie i nie trzeba jej dźwigać.

  Pomoce: wózek inwalidzki elektryczny, lift, łózko specjalistyczne oraz krzesełko toaletowe i pod prysznic, platforma na schodach.

  Obowiązi: opiekun/-ka pomaga w codziennych czynnościach: przy ubieraniu się, pielęgnacji ciała i higienie, nadzoruje podopieczną w ciągu dnia. Zakłada również rajstopy uciskowe seniorce. Dodatkowo prowadzi dom: przygotowuje i podaje posiłki, robi zakupy (pomaga mężowi PDP lub mąż robi zakupy sam), pierze. Do domu 2 razy w tygodniu przychodzi pani do sprzątania.

  Dodatkowe informacje: podopieczna mieszka z mężem, który jest sprawny (chodzi na tenisa), ale potrzebuje pomocy przy opiekowaniu się żoną. Mieszkają w domu jednorodzinnym. Dla opiekuna/-ki przygotowano pokój (35m2) z osobną kuchnią, łazienką, WC, dostępem do Internetu oraz TV. Czas wolny po 3h dziennie + 1 raz cały dzień wolny w tygodniu. W pobliżu znajudje się galeria handlowa, są przystanki autobusowe, blisko sklepy. 

  • Poszukujemy niepalących opiekunow/-ek z prawem jazdy kat. B i dobrą znajomością języka niemieckiego.
  • Praca od 26 lutego na okres min. 8 tyg. 
  • Wynagrodzenie bazowe: 1250 euro netto / m-c
  • Premia świąteczna: 100 euro netto

  ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ! TEL. +48 886 421 341 lub wyślij e-maila: rekrutacja@pmh.info.pl 
  Czekamy właśnie na Ciebie!

   

  aneta.napora@pmh.info.pl
Zostań z nami w kontakcie Zamknij

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.