Czego szukasz?

Zarabiaj, pomagając innym Legalna praca w Niemczech od zaraz

Oferty pracy

 • Samotny Senior poszukuje empatycznego Opiekuna/-ki! 1400€ ! Wyjedź z nami! APLIKUJ! :-)
  Bebra ważne od 09.02.2018 ważne do 28.02.2018

  Senior ma 94 lata, waży 75 kg i ma 180 cm wzrostu. Ma przyznaną II grupę inwalidzką. Cierpi na demencję (duża dezorientacja czasowa, częściowa dezorientacja przestrzenna i do osób) i osłabienie starcze. Nie ma inkontynencji. Podopieczny nie ma problemów z wymową, ma słabszy słuch - nosi aparat i wzrok - nosi okulary. Porusza się przy balkoniku, a po schodach ze wsparciem. Może prosić o pomoc przy wstawaniu. Je i pije samodzielnie, nie stosuje żadnej diety. Podopieczny może wybudzić się 1 x w nocy i poprosić o pomoc opiekun/-ki. Na dzień dzisiejszy nie ma inkontynencji. Senior opisywany jest jako osoba otwarta i przyjacielska, może być również uparty. W przeszłości był pracownikiem biurowym niemieckich kolei państwowych. Lubi czytać gazety do południa.

  Obowiązki: opiekun/-ka udziela wsparcia w czynnościach dnia codziennego, podczas ubierania senior stara się wykonywać czynności samodzielnie pod nadzorem, trzeba mu jednak o nich przypominać. Opiekun/-ka aktywizuje podopiecznego poprzez rozmowy, wspólne spożywanie posiłków itp. Opiekun/-ka pomaga podopiecznemu w czynnościach higienicznych – potrzebuje pomocy przy kąpieli. Ponadto opiekun/-ka prowadzi dom (sprząta, pierze, prasuje, gotuje, robi zakupy). Towarzyszy podopiecznemu w wizytach u lekarza.

  Ważne informacje: podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym. Można zrobić zakupy w okolicy, na pieszo ok.10 min. Opiekun/-ka ma własny pokój, standardowo wyposażony z osobną łazienką. Jest auto do dyspozycji. Internet może być zainstalowany na życzenie. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną na miejscu - propozycja 2 x pół dnia.

  • Poszukujemy opiekunów z doświadczeniem, dobrą znajomością języka niemieckiego, empatycznych i energicznych.
  • Wynagrodzenie podstawowe: 1300 euro netto / m-c
  • Premia świąteczna: 100 euro netto
  • Okres pracy: koniec lutego, na 8 tyg. 

  Zadzwoń i dowiedz się więcej już dziś! Tel. +48 508-624-667
  Więcej ofert pracy znajdziesz tutaj: oferty pracy dla Ciebie

  Z nami wyjedziesz bezpiecznie!

   

   

  edyta.petryk@pmh.info.pl
Zostań z nami w kontakcie Zamknij

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.