Czego szukasz?

Zarabiaj, pomagając innym Legalna praca w Niemczech od zaraz

Oferty pracy

 • Praca dla osób z podstawami języka niemieckiego! Przemiła Seniorka do opieki!
  Gelsenkirchen ważne od 07.03.2018 ważne do 17.03.2018

  Do opieki 93 seniorka, ważąca 60 kg, mierząca 160 cm. Pani Margarete ma przyznaną I grupę inwalidzką, porusza się przy balkoniku. Cierpi na nadciśnienie, osteoporozę i ma niewydolność serca oraz zaburzenia krążenia w nogach. Ze względu na swój wiek słabo widzi oraz ostatnio bardzo słabo słyszy (nie może pogodzić się z zaistniałą sytuacją, ponieważ nie może czytać, oglądać TV oraz dzwonić). Ubiera i rozbiera się przy pomocy opiekuna/-ki. Sama przyjmuje posiłki, potrzebuje jednak pomocy podczas kąpieli (1 x w tygodniu w piątek). Raz w miesiącu przychodzi lekarz, co tydzień wtorek przychodzi opieka medyczna, która przygotowuje i sortuje leki.

  Informacje dodatkowe: Podopieczna mieszka sama w domku jednorodzinnym z ogrodem. Z relacji obecnej opiekunki wiem, że jest osobą, miłą, serdeczną, lubi towarzystwo innych osób. Dom leży poza miastem 5 min. drogi do komunikacji miejskiej, 15min. piechotą do najbliższego sklepu. Zakupy robi synowa (nie ma problemu, jeśli coś jest potrzebne). Do dyspozycji jest telefon, telewizor i Internet.W domu zamontowana jest winda/krzesełko na schodach by dostać się lepiej na pierwsze piętro gdzie jest sypialnia. Podopieczna chodzi spać ok. 23:00 i wstaje ok. 9:00- 9:30.

  Do zadań Opiekuna/-ki należy wsparcie  Pani Margarete w codziennych czynnościach: pomoc w ubieraniu, higienie ciała, toalecie, wspólne spędzanie czasu, spacery, rozmowy (w zależności od dnia i samopoczucia), ponadto opieka nad gospodarstwem domowym: gotowanie, sprzątanie, pranie i prasowanie.

  Z relacji obecnej opiekunki ważne jest aby dotrzymywać podopiecznej towarzystwo, obowiązki domowe nie są tak ważne.

  Poszukujemy cierpliwego, emaptycznego Opiekuna/-ki z podstawowym/średnim językiem niemieckim.
  Osobę lubiącą pracę z drugim człowiekiem, potrafiącą zrozumieć sytuację starszej, niesamodzielnej osoby.

  Oferujemy pracę od 17.03.2018 r. na okres 8 tyg.
  Pensja zasadnicza: 1100€ netto / m-c
  Premia: 100€ netto
  Kompleksowa organizacja wyjazdu
  Opłacony przejazd i pobyt w 100%

  ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: +48 508-624-675 LUB +48 736-16-16-16

   

  kamila.gos@pmh.info.pl
Zostań z nami w kontakcie Zamknij

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.