Czego szukasz?

Zarabiaj, pomagając innym Legalna praca w Niemczech od zaraz

Oferty pracy

 • Wyjedź z nami na 6 tygodni! Okolice Düsseldorfu. Premiowana oferta od zaraz!
  Mönchengladbach ważne od 07.03.2018 ważne do 25.03.2018

  Do opieki dwójka sympatycznych, mobilnych jeszcze seniorów w wieku 91 i 90 lat.

  Podopieczna waży 50 kg i ma 155 cm wzrostu, jest osobą niepalącą, ma drugi stopień niepełnosprawności: Pflegestufe 2. Porusza się przy balkoniku, podczas dłuższych spacerów na wózku. Podopieczna jest po wylewie. Jest w dobrym stanie psychicznym. Może potrzebować pomocy w nocy. Z relacji opiekunki wiemy, że na dzień dzisiejszy nie trzeba wstawać w nocy. Podopieczna ma łóżko specjalistyczne, gdy ma problemy z oddychaniem – podaje jej się tlen.

  Senior ma 90 lat, waży 70 kg, mierzy 168 cm, w przeciwieństwie do żony, jest osoba palącą. Ma pierwszy stopień niepełnosprawności, tzw. Pflegestuffe 1, porusza się samodzielnie, jednak ze względu na swój wiek potrzebuje czasami asekuracji osoby trzeciej w poruszaniu się, wstawaniu. Jest w dobrym stanie psychicznym. Podopieczny choruje na częściową inkontynecję – nosi pieluchomajtki. Na dzień dzisiejszy nie ma potrzeby wstawania do podopiecznego w nocy. Z relacji opiekunki wiemy, że Pan porusza się przy pomocy laski, pali tylko i wyłącznie na zewnątrz.

  Poszukujemy empatycznej, rezolutnej i energicznej osoby z doświadczeniem, średnią lub dobrą znajomścią jęz. niemieckiego.
  Oferujemy wynagrodzenie bazowe: 1250€ netto / m-c (własna działalność 1450€ netto) plus premię w wysokości 100€ netto
  Praca na okres 6 tyg. od 18.03.2018 r.
  Zadzwoń juz dziś! Z nami wyjedziesz bezpiecznie!
  +48 508-624-667

  edyta.petryk@pmh.info.pl
Zostań z nami w kontakcie Zamknij

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.