Czego szukasz?

Zarabiaj, pomagając innym Legalna praca w Niemczech od zaraz

Oferty pracy

  • #Majowa oferta pracy w Kronberg! Mobliny senior potrzebuje wsparcia. APLIKUJ!
    Kronberg ważne od 16.05.2018 ważne do 20.05.2018

    Znasz komunikatywnie język niemiecki?
    Masz doświadczenie w opiece?
    Lubisz pracę z seniorami?

    Dobrze trafiłeś/-aś!
    Sympatyczny, samotny Pan potrzebuje opieki
    Praca od zaraz na orkes 2 m-cy
    Mile widziane prawo jazdy kat. B

    Oferujemy 1200 € netto / m-c
    Opiekę koordynatora w PL i DE
    Kompleksową organizację wyjazdu

    Do opieki senior w wieku 88 lat, ważący ok 62 kg, mierzący 170 cm. Podopieczny ma przyznaną II grupę niepełnosprawności (Pflegegrad II). Podopieczny choruje na raka jelita, jest po wylewie, ma problemy z nadciśnieniem, ma założoną stomię, którą obsługuje samodzielnie.
    Porusza się samodzielnie lub przy balkoniku (ewentualnie o lasce). Po schodach wchodzi ze wsparciem. Stan psychiczny podopiecznego jest niezaburzony. Podopieczny przesypia noce spokojnie.

    Ogólny zakres zadań: opiekun/-ka pomaga podopiecznemu w czynnościach dnia codziennego: pomoc przy myciu, kąpaniu, ubieraniu. Dodatkowo opiekun/-ka prowadzi dom: przygotowuje posiłki, robi zakupy, sprząta i wykonuje inne prace domowe. W razie konieczności pomaga podopiecznemu w nocy (raczej rzadko, ew. na zawołanie).

    Senior mieszka w domu jednorodzinnym 130 m2. Podopiecznego odwiedza przyjaciółka, spędza z nim dużo czasu. Opiekun/-ka ma do dyspozycji pokój 20 m2 z łazienką i osobnym wejściem. Pokój jest standardowo wyposażony. Internet może zostać założony na życzenie. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną na miejscu. Sklep jest oddalony o ok 20 min. piechotą. Do dyspozycji również auto.

    Zachęcamy do kontaktu: +48 508-624-667
    Z nami wyjedziesz legalnie i bezpiecznie!

    edyta.petryk@pmh.info.pl
Zostań z nami w kontakcie Zamknij

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.