Czego szukasz?

Zarabiaj, pomagając innym Legalna praca w Niemczech od zaraz

Oferty pracy

 • Bawaria! Sprawdzone zastępstwo u sympatycznej rodziny! Od zaraz! Nawet 1700€ netto.
  Memmingen ważne od 06.12.2018 ważne do 16.12.2018

  Poszukujemy Opiekuna/-ki z dobrą znajomością jęz. niemieckiego
  Prawo jazdy kat. B jest mile widziane, ale niekonieczne

  Oferujemy pracę od zarazna 2 miesiące z możliwością przedłużenia
  Stawka 1300 € netto / m-c
  Premia do zdobycia to aż 400 € netto

  Zadzwoń i wyjedź z nami bezpiecznie i legalnie!
  Tel. +48 508 624 688

  Seniorka ma 85 lat, waży 52 kg, mierzy 164 cm, cierpi na początki demencji i Alzhaimera. Ma problemy z ciśnieniem oraz niewydolność serca (ma założony rozrusznik serca), umiarkowane problemy ze słuchem oraz wzrokiem. Mobilność seniorki jest ograniczona (balkonik). Seniorka nosi rajstopy uciskowe. Komunikacja przebiega bezproblemowo. Brak inkontynencji. Brak diety. Seniorka bezproblemowo przesypia noce. Podopieczna jest osobą szczerą, lubi ogród, szycie oraz krzyżówki.

  Seniorka mieszka z mężem, który nie wymaga opieki. Oboje z żoną są bardzo gościnni i mili. Senior ma 88 lat, 173 cm wzrostu oraz 79 kg. Mąż nie jest osobą do opieki. Senior purusza się w domu o lasce, a na zewnątrz przy pomocy balkonika. Oboje maja problemy z sercem.

  Opiekun/-ka dogląda podopieczną w ciągu dnia. Seniorka wiele czynność higienicznych oraz pielęgnacyjnych wykonuje samodzielnie (wymaga głównie asekuracji). Ponadto opiekunka prowadzi gospodarstwo domowe: pierze, sprząta, prasuje, gotuje oraz robi zakupy razem z seniorami oraz wykonuje drobne prace ogrodowe. Chodzi z podopieczną do lekarza.

  Seniorzy mieszkają w domu (120m2) z ogrodem (650m2) w mieście. Do najbliższego sklepu jest 350m. Na miejscu jest dostępny samochód oraz internet. W tygodniu odwiedza ich rodzina. W związku z faktem, że jest to rodzina ewangelicka, opiekun/-ka powinna co 2 tygodnie zaprowadzić seniorów do kościoła. Interesują się polityką oraz bieżącymi wydarzeniami, oglądają wiadomości. Chętnie czytają gazety, rozmawiają oraz prowadzą dyskusję.

  Zadzwoń i wyjedź z nami bezpiecznie i legalnie!
  Tel. +48 508 624 688

   

  Oferujemy legalną pracę, sprawdzone oferty, zakup biletu, umowę, składki, ZUS, ubezpieczenie

  marta.gornikiewicz@pmh.info.pl
Zostań z nami w kontakcie Zamknij

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.