Czego szukasz?

Zarabiaj, pomagając innym Legalna praca w Niemczech od zaraz

Oferty pracy

 • Bawaria! Opiekun/-ka z podstawami niemieckiego potrzebny/-a od zaraz! APLIKUJ!
  Sonthofen ważne od 05.12.2018 ważne do 16.12.2018

  Starsza, niesamodzielna Pani poszukuje opieki.
  Wymagamy jedynie podstaw języka niemieckiego
  Praca od zaraz na okres 8 tyg.

  Oferujemy 1100-1150 € netto / m-c
  Premia, którą można odebrać to 400 € netto

  ZADZWOŃ DO NAS: +48 508 624 688

  Oferujemy legalne zatrudnienie, bezpieczny wyjazd, opłacony bilet, sprawdzone miejsce zlecenia

  Podopieczna choruje na stwardnienie rozsiane, ma przynaną II grupę niepełnosprawności. Jest sparaliżowana, ma alergie, założony cewnik. Dla poprawy krążenia i wydolności żylnej, nosi rajstopy uciskowe i bandaże. Ma ninewielkie problemy ze wzrokiem. Porusza się na wózku lub przy balkoniku, lecz obecnie jest po bardzo skomplikowanym złamaniu nogi, więc nie porusza się za dużo. Seniorka sporadycznie budzi się w nocy. Asekuracyjnie na noc zakładane ma pieluchy. Komunikacja z podopieczną przebiega bezproblemowo. Starsza Pani nie jest ani demencyjna, ani nie ma Alzheimera. Nie stosuje też żadnej diety. Seniorka jest osoba komunikatywną. Lubi spędzać czas w internecie. Podopieczna często uczęszcza na gimnastykę leczniczą oraz na ergoterapię.

  Opiekun/-ka dogląda podopieczną w ciągu dnia. Pomaga jej w higienie intymnej, ciała, w myciu, kąpieli, ubieraniu i rozbieraniu. Pomaga seniorce w przejściu do toalety, mobilizuje ją oraz pomaga w transferze. Chodzi z podopieczną do lekarza i na spacery. Ponadto opiekun/-ka zajmuje się gospodarstwem domowym: pierze, sprząta, prasuje, gotuje oraz robi zakupy.

  Seniorka mieszka w domu (115m2) z ogrodem w małym mieście. Do pomocy na miejscu jest wózek inwalidzki, balkonik, lift przy schodach. Na miejscu do dyspozycji jest auto oraz internet. Najbliższy sklep w odległości 350 m. Na chwilę obecną nie przychodzi opieka medyczna. Sporadycznie do matki przychodzi córka i zostaje na noc. Czas wolny można ustalić na miejscu. 

  Oferujemy 1100-1150 € netto / m-c
  Premia, którą można odebrać to 400 € netto

  WYSTARCZĄ PODSTAWY JĘZ. NIEMIECKIEGO, EMPATIA I MIŁE USPOSOBIENIE

  ZADZWOŃ DO NAS: +48 508 624 688

  marta.gornikiewicz@pmh.info.pl
Zostań z nami w kontakcie Zamknij

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.