Czego szukasz?

Zarabiaj, pomagając innym Legalna praca w Niemczech od zaraz

Oferty pracy

 • Sprawdź się! Praca na 1 miesiąc! 10 km od Hanoweru. Osobne mieszkanie dla Opiekuna/-ki.
  Seelze ważne od 08.01.2019 ważne do 20.01.2019

  Poszukujemy Opiekuna/-ki, który/-a nie pali papierosów.
  Znajomość niemieckiego na poziomie dobrym.
  Zlecenie rozpocznie się w połowie stycznia i potrwa 1 miesiąc (rodzina nigdy nie miała opiekuna i chce sprawdzić takie rozwiązanie).

  Wynagrodzenie: do 1300 € netto / m-c

  Zadzwoń: +48 730 959 900

  Pani Elke ma 4 poziom niepełnosprawności, waży 67 kg, mierzy 168 cm i jest w wieku 76 lat. Podopieczna jest po operacji biodra, ma problemy z kręgosłupem, przeszła z powodzeniem leczenie z powodu raka piersi. Seniorka nie ma czucia w rękach i stopach, choruje na epilepsję, co jest uregulowane lekami, miewa nudności. Podopieczna ma częściową inkontynencję (pieluchy) i słabszy słuch. Nie ma dezorientacji. Porusza się przy balkoniku, po schodach ze wsparciem. Sporadycznie może wybudzić się w nocy.

  Seniorka potrzebuje wsparcia podczas czynności higienicznych i pielęgnacyjnych, podczas ubierania/rozbierania. Ponadto opiekun/-ka prowadzi dom, gotuje na zmianę z mężem seniorki. Podopieczna była nauczycielką, jest bardzo cicha i spokojna, lubi oglądać quizy w TV, angażuje się z mężem w życie społeczności.

  Mieszka z mężem w domu wielorodzinnym, sklepy są oddalone 10 min. na piechotę. Mąż jest osobą sprawną, pomaga przy żonie. Dla opiekuna/-ki osobne mieszkanie (na najniższej kondygnacji), TV, Internet, rower, większe zakupy przywiezie mąż podopiecznej. Seniorzy potrzebują w swoim domu osoby taktownej, spokojnej, życzliwej.

  Oferujemy legalną, bezpieczną pracę. Sprawdzone zlecenia. Opiekę Koordynatora 24 h. Opłacony przejazd. Dobre warunki dla Opiekuna/-ki. Umowa. ZUS. Ubezpieczenie. Wynagrodzenie wypłacane na czas. 

  Zadzwoń: +48 730 959 900

   

  marzena.wojnicz@pmh.info.pl
Zostań z nami w kontakcie Zamknij

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.