Czego szukasz?

Zarabiaj, pomagając innym Legalna praca w Niemczech od zaraz

Oferty pracy

 • Praca od zaraz! Münster. Stała, sprawdzona oferta! Wystarczą podstawy jęz. niemieckiego!
  Münster ważne od 08.01.2019 ważne do 20.01.2019

  Sprawdzona, stała rodzina poszukuje spokojnej i życzliwej osoby, która zaopiekuje się nimi w zastępstwie za stałą opiekunkę.
  Wymagany poziom znajomości języka niemieckiego to podstawy (+)/komunikatywny.
  Oferujemy 1200 € / m-c

  Możliwość zdobycia premii (zapytj rekrutera!)

  Zadzwoń i dowiedz się więcej: +48 881 489 604
  anna.dobber@pmh.info.pl

  Podopieczna ma 92 lata (waży 63 kg, mierzy 162 cm wzrostu), posiada III stopień niepełnosprawności, cierpi na lekką demencję, osłabienie starcze. Choruje na jaskrę, słabo widzi, słabo słyszy (aparat). Porusza się przy wsparciu rollatora. Potrzebuje wsparcia podczas ubierania/rozbierania, mycia oraz w toalecie. Jeśli przebudzi się w nocy do toalety, korzysta sama. Bardzo miła, wdzięczna i sympatyczna osoba, cieszy się z miłych rozmów. Może mieć problemy z przyjmowaniem pomocy. 2x dziennie przychodzi Pflegedienst, przygotowuje i podaje tabletki.

  Podopieczny ma 96 lat (waga 70 kg, wzrost 170 cm), posiada Pflegestufe 2 (stopień niepełnosprawności), cierpi na osłabienie starcze, Polyneuropathie – choroba układu nerwowego, porusza się przy pomocy laski, do dyspozycji jest również rollator. W razie potrzeby należy wesprzeć seniora podczas wstawania, jeśli zasiedzi się w fotelu, ewentualnie wsparcie podczas ubierania. Podopiecznemu należy przypominać o spacerach i tabletkach. Bardzo przyjazny, chętnie czyta, lubi spokój. 1x w tygodniu Pflegedienst i kąpie podopiecznego (sam zamawia, bo chce, aby kąpał go mężczyzna), 1x dziennie przychodzi Pflegedienst, przygotowuje i podaje tabletki.

  Opiekun/-ka pomaga/wspiera podopiecznych w czynnościach dnia codziennego oraz w czynnościach higienicznych, ponadto prowadzi gospodarstwo domowe: robi zakupy, sprząta, pierze, gotuje itp. Odpowiada na potrzeby seniorów, spędza z nimim czas na wspólnym oglądaniu telewizji lub po prostu towarzyszy im samą swoją obecnością. 

  Podopieczni mieszkają w mieszkaniu w centrum Münster. Możliwość zrobienia zakupów jest 5 min. na pieszo od domu. Przystanek komunikacji miejskiej oddalony jest ok 5 min. drogi na pieszo. Opiekun/-ka ma do dyspozycji własny pokój ze standardowym wyposażeniem. Czas wolny do uzgodnienia na miejscu. Jest Internet.

  Bezpieczna i legalna praca na umowę (lub własną działalność!). Opłacony przejazd. ZUS. Ubezpieczenie. Sprawdzona stella. Super warunki dla Opiekuna/-ki.

  Zadzwoń i dowiedz się więcej: +48 881 489 604

   

   

  anna.dobber@pmh.info.pl
Zostań z nami w kontakcie Zamknij

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.