Czego szukasz?

Zarabiaj, pomagając innym Legalna praca w Niemczech od zaraz

Oferty pracy

 • Zastępstwo. Sympatyczny, mobilny, samotny Senior potrzebuje opiekuna/-ki!
  Göppingen ważne od 08.01.2019 ważne do 20.01.2019

  Stała rodzina, sprawdzona stella, przemiły, mobilny senior :) 

  Poszukujemy Opiekunów z doświadczeniem
  Znajomość jęz. niemieckiego: średnia
  Wynagrodzenie od: 1150 € netto / m-c
  Praca od 17 stycznia 2019 roku na okres 8 tyg. 

  Tel. +48 881 489 604

  Podopieczny ma 89 lat (waga: 78 kg, wzrost 178 cm), senior cierpi na demencję. Na dzień dzisiejszy nie ma dezorientacji czasowo-przestrzennej, sporadycznie ma kłopoty z pamięcią (należy podopiecznemu często powtarzać, przypominać). Porusza się przy balkoniku, a na spacerach, na wózku inwalidzkim. Samodzielnie korzysta z toalety, ale w razie potrzeby należy pomóc. Senior nosi pieluchomajtki, które należy zmieniać. W razie konieczności, sporadycznie opiekun/-ka wstaje w nocy do podopiecznego, ponieważ 1-2 razy chodzi do toalety. Pan Gerhard słabo słyszy, nosi okulary i ma problemy z wymową (następstwo wylewu). Podopieczny nie stosuje żadnej diety. Raz dziennie przychodzi do podopiecznego Pflegedienst (opieka medyczna). Do ich obowiązków należy tylko założenie rajstop uciskowych (kompresyjnych).

  Opiekun/-ka pomaga w podstawowych czynnościach pielęgnacyjnych seniora: w higienie, zmianie pampersów, toalecie i przy goleniu. Opiekun/-ka pomaga podopiecznemu podczas ubierania/rozbierania, kąpieli (2 x w tyg.) organizuje podopiecznemu dzień. W razie konieczności wstaje do podopiecznego w nocy. Dodatkowo prowadzi dom: przygotowuje posiłki i prowadzi gospodarstwo domowe (sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie, podawanie posiłków, robienie zakupów).

  Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym, 4-pokojowym, o powierzchni 90 m². Łazienka podopiecznego jest dostosowana do jest niepełnosprawności (prysznic i specjalne krzesło). Opiekun/-ka ma do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem i łazienką. Jest stały dostęp do Internetu + Laptop. Najbliższy sklep znajduje się 10 min pieszo. Czas wolny do uzgodnienia na miejscu (zazwyczaj po godzinie od 14 do 16).

  Z relacji stałej opiekunki: podopieczny jest bardzo samodzielny. Demencja jest bardzo lekka, dezorientacji czasowo-przestrzennej w ogóle nie zauważam. Ostatnio miewa częściej zawroty głowy.

   

  Sprawdź się na zastępstwo!

  Zadzwoń i dowiedz się więcej: +48 881 489 604

   

  anna.dobber@pmh.info.pl
Zostań z nami w kontakcie Zamknij

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.