Czego szukasz?

Zarabiaj, pomagając innym Legalna praca w Niemczech od zaraz

Oferty pracy

 • Urocza, starsza Pani do opieki. Okolice Kolonii. Praca od 30.03.2019! Oferta z premią!
  Burscheid ważne od 13.03.2019 ważne do 07.04.2019

   

  Do opieki seniorka w wieku 87 lat
  (waga 52 kg, wzrosty 158 cm)

  Poszukujemy Opiekuna/ki z doświadczeniem
  Jęz. niemiecki: Komunikatywny / dobry
  Wynagrodzenie: 1250 / 1340 € netto za miesiąc
  Premia 100 € netto 

  Szczegóły i aplikowanie pod numerem:
  +48 881 489 604

   

  Podopieczna cierpi na demencję, dezorientację czasowo-przestrzenną oraz jest po operacji kolan – miewa bóle w obu kolanach, ma lekkie problemy z poruszaniem się (korzysta z laski), w większości sytuacji porusza się samodzielnie, bez żadnej asekuracji. Wieczorem może być zmęczona, więc dobrze jest by asekurować ją przy wchodzeniu po schodach. 2 x w nocy zdarza jej się przebudzić, ale nie wymaga pomocy opiekuna/-ki, samodzielnie korzysta z toalety. Myje się również samodzielnie, wymaga jedynie asysty, raz w tygodniu robi się dużą kąpiel. Seniorka wstaje o 6.30 kładzie się spać 21.30-23.00. Przyjmuje leki wyciszające 3 x dziennie oraz 1 x na noc, otrzymuje także leki na demencje. Podopieczna miewa różne nastroje z racji swoich schorzeń, ale ogólnie jest raczej miła i pomocna. Jest w dobrym kontakcie, dobrze zorientowana np. może pokazać opiekunowie/-ce, gdzie są jakie sklepy lub gdzie chodzi na spacery.

  Opiekun/-ka nadzoruje podopieczną w ciągu dnia, wychodzi z podopieczną na spacery, do domu przychodzi lekarz domowy, do innych specjalistów wozi ją syn. Opiekun/-ka prowadzi gospodarstwo domowe (zakupy, gotowanie, kąpiele, prasowanie), należy mobilizować seniorkę do przyjmowania płynów, gotowanie po uzgodnieniu z seniorką na co ma ochotę, zjada bardzo mało, niechętnie je mięso. Ma protezę zębową, je samodzielnie.

  Podopieczna mieszka w mieszkaniu 160 m2, z tarasem, sklepy są osiągalne pieszo, dla opiekuna/-ki pokój, stały dostęp do internetu, TV. Regularnie przychodzi pedikurzysta oraz ogrodnik. Niedaleko mieszkają syn i synowa, bardzo mili ludzie, chętnie służą pomocą, synowa czasami coś pomaga, można się z nimi dobrze porozumieć. Pauza 2 h dziennie plus wybrany dzień. 

  Legalna, bezpieczna praca. Umowa, ubezpieczenie, ZUS, składki, opłacony przejazd. 

  Szczegóły i aplikowanie pod numerem:
  +48 881 489 604

  anna.dobber@pmh.info.pl
Zostań z nami w kontakcie Zamknij

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.