Czego szukasz?

Zarabiaj, pomagając innym Legalna praca w Niemczech od zaraz

Oferty pracy

 • Oferta pracy po Wielkanocy! Wystarczą podstawy (+) znajomości języka niemieckiego. Spokojna seniorka z Bielefeld.
  Bielefeld ważne od 09.04.2019 ważne do 05.05.2019

  Poszukujemy empatycznej osoby do opieki na samotną, starszą Panią z miejscowości Bielefeld.
  Praca od końca kwietnia 2019 r. na 8 tyg.
  Wynagrodzenie 1200 € netto / m-c
  Możliwość zdobycia premii (zapytaj!)
  Wymagamy jedynie podstaw (+) znajomości jezyka niemieckiego

  Zadzwoń i dowiedz się więcej:
  +48 508 624 675

  Oferujemy legalne zatrudnienie w opraciu o umowę zlecenie lub umowę o współpracy (własna działalność gospodarcza +200 €), odprowadzamy składki do ZUS, ubezpieczamy, opłacamy Twój przejazd i sprawdzamy Twoją sztelę zanim tam dotrzesz! Wynagrodzenie wypłacamy na czas i zawsze odbieramy od Ciebie telefon lub oddzianiamy podczas Twojej pracy!

  Do opieki samotna seniorka w wieku 80 lat, ważąca 67 kg, mierząca 160 cm wzrostu. Podopieczna choruje na zaburzenia układu krążenia i nadciśnienie, jest po wylewie. W 2017 roku przeszła operację na zaćmę, więc lepiej widzi. U podopiecznej zdiagnozowano także chorobę Meniere'a (choroba ucha wewnętrznego odpowiedzialna za zawroty głowy). Seniorka porusza się przy balkoniku lub na wózku. Jej stan psychiczny jest niezaburzony. Sporadycznie może mieć trudności podczas przełykania. Z toalety korzysta z pomocą, jeśli czuje się lepiej to samodzielnie. Podopieczna dobrze przesypia noce. Jest spokojną i miłą osobą. Bardzo lubi oglądać telewizję, szydełkować, gotować, piec. Złożono wniosek o grupę niepełnosprawności.

  Opiekun/-ka pomaga podopiecznej podczas ubierania się, rozbierania, mycia, kąpieli. Wychodzi z podopieczną na spacery oraz prowadzi gospodarstwo domowe: gotuje, pierze, sprząta, prasuje, robi zakupy. Kroi jedzenie na mniejsze kawałki. Opiekun/-ka pomaga w opiece nad małym psem. Rodzina podopiecznej chciałaby, aby seniorka jak najwięcej jeszcze robiła sama.

  Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym. Dla opiekuna/-ki przygotowano standardowo wyposażony pokój. Sklepy są oddalone o 15 min. drogi na piechotę. Na miejscu jest Internet.

  Zadzwoń i dowiedz się więcej:
  +48 508 624 675

  emilia.barczyk@pmh.info.pl
Zostań z nami w kontakcie Zamknij

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.