Czego szukasz?

Zarabiaj, pomagając innym Legalna praca w Niemczech od zaraz

Oferty pracy

 • Praca od zaraz! Mobilna seniorka potrzebuje wsparcia! Frankfurt! Sprawdzona oferta.
  Frankfurt ważne od 15.04.2019 ważne do 28.04.2019

  Poszukujemy Opiekuna/-ki do symoatycznej seniorki z Frankfurtu.
  mile widziane doświadczenie
  konieczna znajomość jęz. niemieckiego

  Wynagrodzenie: od 1250 € netto / m-c
  Premia Wielkanocna 100 € netto

  Zadzwoń: +48 881 489 604

  Do opieki seniorka w wieku 83 lat (wazy 63 kg, mierzy 165 cm wzrostu), seniorka ma przyznany 3 stopień niepełnosprawności, choruje na Parkinsona, nosi okulary. Jest inkontynentna (korzysta z pieluch)), porusza się przy wsparciu rollatora, wymaga pomocy podczas wstawania. Jest w dobrej kondycji umysłowej. Sporadycznie może przebudzić się w nocy. Sympatyczna, miła, życzliwa.

  Do dyspozycji jest:rollator, wózek inwalidzki oraz krzesło toaletowe. 1 x dziennie przychodzi Pflegedienst / Opieka medyczna (myją i ubierają podopieczną). Obecnie do podopiecznej przychodzi fizjoterapeuta.

  Starsza Pani wymaga pomocy /wsparcia w czynnościach dnia codziennego oraz w czynnościach higienicznych (ubieranie/rozbieranie, mycie, kąpiel, zmiana pieluch, pomoc podczas wstawania i chodzenia). Wizyty u lekarza, spacery, organizowanie czasu wolnego, dotrzymywanie towarzystwa. Opiekun/-aka prowadzi dom (pranie, prasowanie, sprzątanie, zakupy, gotowanie).

  Podopieczna mieszka sama w domu ok. 150 m, w centrum miasta. Seniorka ma kota. W tym samym domu w oddzielnym mieszkaniu mieszka syn podopiecznej. Istnieje możliwość zrobienia zakupów 10 min drogi na pieszo. Do dyspozycji jest samochód. Dla opiekuna/-ki przygotowano dwa małe pokoje. W domu jest Internet. Do dyspozycji jest rower.

  Zadzwoń: +48 881 489 604

  Oferujemy legalną pracę, ubezpieczenie, składki, opłacony transport, sprawdzone rodziny, opiekę koordynatora 24 h, premie i bonusy, wynagrodzenie wyplacane na czas!

   

   

  anna.dobber@pmh.info.pl
Zostań z nami w kontakcie Zamknij

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.