Czego szukasz?

Zarabiaj, pomagając innym Legalna praca w Niemczech od zaraz

Oferty pracy

 • Okolice Münster. Do opieki samotna, mobilna seniorka. Super oferta dla osób z komunikatywnym niemieckim.
  Ascheberg ważne od 14.05.2019 ważne do 09.06.2019

  Do opieki urocza, mobilna seniorka
  Poszukujemy empatycznej i zorganizowanej Opiekunki/Opiekuna
  Wymagana komunikatywna znajomość jęz. niemieckiego
  Mile widziane doświadczenie w pracy Opiekuna/-ki w Niemczech

  Oferujemy kompleksową organizację wyjazdu / opłacony przejazd / sprawdzoną sztelę / dobre wypłacane na czas wynagrodzenie

  Wynagrodzenie: 1250 € netto / m-c

  Dowiedz się więcej: +48 730 959 900

  Podopieczna ma 87 lat, waży 75 kg, mierzy 175 cm wzrostu. Ma przynany drugi poziom niepełnosprawności – tzw. Pflegegrad 2. Seniorka choruje na demencję, nadciśnienie i osteoporozę. Stan psychiczny podopiecznej jest zaburzony (dezorientacja czasowa i przestrzenna). Podopieczna porusza się samodzielnie, wstaje samodzielnie. Transfer odbywa się samodzielnie, nie ma potrzeby dźwigać czy podnosić seniorki. Do pomocy jest balkonik. Podopieczna korzysta samodzielnie z toalety. Komunikacja (wzrok, słuch, wymowa) z podopieczną jest w pełni zachowana. Podopieczna spokojnie przesypia noce. Do seniorki przychodzi opieka medyczna rozkładać leki.

  Z relacji stałej opiekunki 14.03.2019 – podopieczna na noc używa wkładek asekuracyjnie.

  Opiekun/-ka pomaga w codziennych czynnościach: przy ubieraniu się, pielęgnacji ciała, kąpieli, myciu włosów oraz nadzoruje podopieczną w ciągu dnia i towarzyszy podczas spacerów. W razie konieczności wstaje do podopiecznej w nocy. Dodatkowo prowadzi dom: przygotowuje posiłki dla seniorki, podaje posiłki, sprząta, robi zakupy, pierze, prasuje itp.

  Starsza Pani mieszka sama w przestronnym domu. Dla opiekuna/-ki jest do dyspozycji pokój na piętrze ze standardowym wyposażeniem i własną łazienką. Sklepy są oddalone o 15 min. na piechotę. Jest dostęp do Internetu. Do dyspozycji jest rower. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną.

  Dowiedz się więcej: +48 730 959 900

  marzena.wojnicz@pmh.info.pl
Zostań z nami w kontakcie Zamknij

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.