Czego szukasz?

Zarabiaj, pomagając innym Legalna praca w Niemczech od zaraz

Oferty pracy

 • Oferta pracy na 6 tyg. Süßen / Stuttgart. Do opieki urocza seniorka! APLIKUJ! Tel. 881 489 604
  Süßen ważne od 14.05.2019 ważne do 02.06.2019

  Stałe, sprawdzone zlecenie
  Seniorka potrzebuje wsparcia i asekuracji
  Poszukujemy Opiekuna/-ki z podstawowym (+) / średnim jęz. niemieckim
  Wynagrodzenie od 1150 € netto / m-c
  Praca od 22/23 maja 2019 na 6 tygodni

  Szczegóły pod numerem: +48 881 489 604

  Seniorka ma 81 lat, waży ok 75 kg, mierzy 144 cm wzrostu. Ma przynany 2 stopień niepełnosprawności. Jest po wylewie i ma problemy z mową. Cierpi na osteoporozę, nadciśnienie, choruje na serce. Porusza się przy pomocy balkonika lub przy wsparciu drugiej osoby, wstaje sama lub z pomocą. Jest w dobrym stanie umysłowym, może bywać depresyjna, smutna. Podopieczna cierpi na dezorientację czasową, przestrzenną i co do osób (jest osobą bojaźliwą, strachliwą w stosunku do nowych osób). Podopieczna potrzebuje pomocy w toalecie (nosi pieluchy). Nosi okulary korekcyjne. W nocy budzi się do toalety, ale wstaje sama.

  Podopieczna ma w domu do pomocy: balkonik, specjalistyczne łóżko, Toilettenstuhl (krzeseło toaletowe).

  Do seniorki przychodzi rehabilitant, a 1x w tyg., w piątek przychodzi Pflegedienst (opieka medyczna) i rozkłada tabletki na kolejny tydzień.

  Opiekun/-ka pomaga/wspiera podopieczną w czynnościach codziennych (podczas ubierania/rozbierania, wstawania/chodzenia, myciu/kąpieli, pielęgnacji ciała, higienie intymnej, pomaga zmieniać pieluchy), nadzoruje podopieczną w ciągu dnia. Jedzenie należy jej pokroić na małe kawałki, zje samodzielnie. W razie konieczności Opiekun/-ka wstaje do podopiecznej w nocy. Ponadto prowadzi dom (robi zakupy, gotuje, sprząta, pierze, prasuje itp.)

  Podopieczna mieszka wraz z mężem (który nie jest osobą do opieki, należy mu pomóc podczas ubierania) w domku 85 m2. Mąż podopieczne robi zakupy, należy mu przygotować listę. Możliwość zrobienia zakupów ok 10 min. drogi na pieszo. Do dyspozycji jest również samochód. Opiekun/-ka ma do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem. Podopiecznych często odwiedzają córki oraz wnuki. W domu nie ma internetu. Przykładowy plan dnia: Śniadanie ok. 7:30-8:00, toaleta poranna, sprzątanie, później gotowanie i wspólny obiad, 14:00-16:00 czas wolny, ok 17:00 kolacja, następnie pomoc w rozbieraniu, myciu i przygotowaniu do snu. Czas wolny od 21:00.

  Szczegóły pod numerem: +48 881 489 604

  anna.dobber@pmh.info.pl
Zostań z nami w kontakcie Zamknij

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.