Czego szukasz?

Zarabiaj, pomagając innym Legalna praca w Niemczech od zaraz

Oferty pracy

 • Praca w pięknej miejscowości blisko Düsseldorfu. Wyjedź na koniec maja! Komunikatywny niemiecki.
  Mühleiman der Ruhr ważne od 14.05.2019 ważne do 09.06.2019

  Poszukujemy opiekuna/-ki do Pani Brunhilde z miejscowości (45478) Mühleiman der Ruhr / Düsseldorf
  Praca od 31 maja 2019
  Wymagana komunikatywna znajomość jęz. niemieckiego
  Empatia, miłe usposobienie
  Wynagrodzenie 1300 € netto / m-c
  Praca na orkes 2 miesięcy

  Szczegóły pod numerem: +48 508 624 667

  Pani Brunhilde ma 90 lat, waży 60 kg, mierzy 150 cm wzrostu, ma przynaną 3 grupę niepełnosprawności. Seniorka choruje na częściową inkontynencję (podkłady). Cały czas porusza się samodzielnie, na spacer wychodzi z laską. Sama wstaje z łóżka, nie wymaga transferu. Podopieczna jest komunikatywna, jej  stan psychiczny jest niezaburzony. Czasami może się zbudzić w nocy do toalety, ale opiekun/-ka do niej wtedy nie wstaje. Radzi sobie sama. Nie stosuje specjalnej diety. Na chwilę obecną opieka medyczna nie przychodzi.

  Opiekun/-ka pomaga podopiecznej przy ubieraniu się, rozbieraniu, higienie, myciu i kąpielach. Ponadto opiekun/-ka prowadzi gospodarstwo domowe: sprząta, pierze, prasuje, gotuje dla 4 osób oraz robi zakupy. Dodatkowo wychodzi z podopieczną na spacery, zachęca seniorkę do aktywności oraz spędza z nią czas. W razie konieczności opiekun/-ka służy podopiecznej pomocą w nocy.

  Z relacji stałej opiekunki na 10.05.2019: Podopieczna porusza się przy balkoniku. Czasami trzeba jej pomóc przy wstawaniu. Stan psychiczny podopiecznej opiekunka ocenia jako zaburzony (demencja)
  z tendencjami do napadów złości. W nocy, gdy podopieczna się przebudzi, potrzebuje pomocy opiekuna/-ki.

  Podopieczna miesza sama w mieszkaniu w domu wielorodzinnym. W tym samym domu na innych piętrach mieszka syn podopiecznej oraz szwagierka z opiekunką z Polski. Mieszkanie podopiecznej (100 m2) ma  balkon, sypialnie, duży salon, kuchnie oraz pokój przeznaczony dla opiekuna/-ki (20m2). Jest również duży ogród. W domu jest dostęp do Internetu.  Do najbliższego sklepu jest na pieszo 10 min. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną na miejscu.

  Szczegóły pod numerem: +48 508 624 667

   

   

  edyta.petryk@pmh.info.pl
Zostań z nami w kontakcie Zamknij

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.