Czego szukasz?

Zarabiaj, pomagając innym Legalna praca w Niemczech od zaraz

Oferty pracy

 • Leverkusen. Sprawdzona oferta pracy dla Opiekunów z prawem jazdy kat. B
  Leverkusen ważne od 16.05.2019 ważne do 09.06.2019

  Stała, sprawdzona stella
  Poszukujemy emaptycznych i energicznych Opiekunów/-ek do seniorki i jej męża (bez opieki nad mężem)
  Praca od zaraz na okres 8 tyg.
  Wynagrodzenie: od 1200 € do 1400 € netto / m-c
  Wymagana podstawowa plus / średnia znajomość jęz. niemieckiego
  Wymagane prawo jazdy kat. B

  Szczegóły pod numerem:
  +48 508 624 675

  Do opieki seniorka, Pani Ellen, w wieku 75 lat, waży 73 kg, mierzy 170 cm wzrostu. Podopieczna cierpi na początki osteoporozy. Nosi rajstopy uciskowe oraz okulary. Mobilność seniorki jest ograniczona (wózek inwalidzki). Seniorka nie jest sparaliżowana, ale ma słabszą lewą rękę, ramię oraz nogę (nie może sama chodzić, potrzebuje pomocy opiekuna/-ki przy siadaniu i wstawaniu). Ze względu na zaawansowany wiek asekuracyjnie zakłada się jej pieluchy. Komunikacja przebiega bezproblemowo. Seniorka budzi się raz w nocy i potrzebuje wsparcia Opiekuna/-ki przy wstawaniu oraz skorzystaniu z toalety.

  Do pomocy na miejscu jest: łóżko pielęgnacyjne, lift w wannie oraz krzesełko toaletowe

  Opiekun/-ka dogląda podopiecznych w ciągu dnia, chodzi z podopiecznymi na spacery, spędza z nimi wspólnie czas oraz ogląda TV. Pomaga seniorom przy wstawaniu oraz chodzeniu, w ubieraniu/ rozbieraniu, w myciu, kąpieli, w higienie ciała oraz intymnej. Dodatkowo dla seniorki kroi jedzenie np. mięso na małe kawałki.
  Seniorka mieszka z mężem, który ma początki Parkinsona, ale jest całkiem sprawny fizycznie. W miarę swoich możliwości jest w stanie pomóc przy opiece nad żoną (wstać w nocy itp.).

  Dodatkowo Opiekun/-ka zajmuje się gospodarstwem domowym: sprząta, pierze, prasuje, gotuje oraz robi zakupy.

  Seniorzy mieszkają w dużym mieszkaniu (100 m2) z tarasem. Najbliższe sklepy oddalone  są 5 - 10 minut na pieszo. Na miejscu jest dostęp do Internetu oraz auto z manualną skrzynią biegów. Dla opiekuna/-ki zapewniony jest czas wolny: 2h- dziennie oraz jeden raz w tygodniu od 8- 10h, ponadto przygotowano standardowo wyposażony pokój (brak osobnej łazienki) i TV. Na chwilę obecną do seniorów nie przychodzi opieka medyczna.

  Szczegóły pod numerem:
  +48 508 624 675

  emilia.barczyk@pmh.info.pl
Zostań z nami w kontakcie Zamknij

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.