Czego szukasz?

Zarabiaj, pomagając innym Legalna praca w Niemczech od zaraz

Oferty pracy

 • Super oferta! Mobilna seniorka do opieki. Okolice Darmstadt. Premia wakacyjna 200 lub 300 €!
  Eschborn ważne od 05.06.2019 ważne do 30.06.2019

  SUPER OFERTA

  Do opieki mobilna seniorka
  Pani ma początki demencji i depresję
  Potrzebuje życzliwej opieki z komunikatywnym jęz. niemieckim

  Wynagrodzenie: od 1250 € netto
  Premia wakacyjna: 200 lub 300 € netto 

  Praca od zaraz!

  Tel. 00 48 730 959 900

  Pani Tathika ma 87 lat, mierzy 163 cm, waży 65 kg, ma przynany II stopień niepełnosprawności. Seniorka porusza się samodzielnie, jest mobilna, z toalety korzysta również samodzielnie. Podopieczna choruje na początkową demencję, depresję i ma nadciśnienie. Nie jesty uciążliwa, wciąż bardzo komuinkatywna i chętna do spędzania wspólnie czasu. Towarzystwo Opiekuna/-ki pomaga jej pozbyć się depresyjnych nastrojów. Podopieczna spokojnie przesypia noce. 

   

  Opiekun/-ka prowadzi dom w całym zakesie: dba o zakupy, gotowanie, sprzątanie, sprawunki itp., do tego pomaga seniorce w czynnościach higienicznych z którymi sobie nie radzi lub jeśli prosi o pomoc oraz  towarzyszy podczas spacerów, wizyt w kawiarniach czy sklepach.

  Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym w miejscowości Eschborn. Dla Opiekuna/-ki jest osoby, komfortowy pokój i łazienka.  Jest dostęp do Internetu. Seniorka jest bardzo życzliwa. Może również sama zostać w domu, więc łatwo jest ustalić czas wolny. Sklepy znajdują się w pobliżu. 

  Tel. 00 48 730 959 900

  Bezpieczna, legalna praca w Niemczech! Opieka koordynatora! Wynagrodzenie wypłacane na czas! Ubezpieczenie! EKUZ. A1. Opłacony bilet. 

   

  marzena.wojnicz@pmh.info.pl
Zostań z nami w kontakcie Zamknij

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.