Czego szukasz?

Zarabiaj, pomagając innym Legalna praca w Niemczech od zaraz

Oferty pracy

 • Praca dla opiekuna osób starszych z premią wakacyjną! Okolice Düsseldorfu. 15.07.2019.
  Geldern ważne od 13.06.2019 ważne do 31.07.2019

   

  Poszukujemy Opiekuna/-ki do dwóch Pań/sióstr
  Wymagana dobra znajomość niemieckiego
  Dyspozycyjność, empatia, dobra organizacja pracy
  Poszukujemy osoby niepalącej
  Praca od 15 lipca 2019

  Stawka 1350 € netto / m-c
  Premia wakacyjna 200 € netto

  Zadzwoń: +48 881 489 604

  Pani  Ursula ma 81 lat, waży ok 50 kg, mierzy 165 cm wzrostu. Ma przyznany 3 stopień niepełnosprawności, porusza się samodzielnie, sama wstaje, a do pomocy ma rollator. Seniorka ma lekką/ początkową demencję, cierpi na nadciśnienie. Pani Ursula samodzielnie korzysta z toalety, nosi pończochy kompresyjne. Słabo słyszy, nosi okulary. 1x dziennie Przychodzi opieka medyczna: zakłada pończochy kompresyjne  i podaje tabletki. Podopieczna jest osoba samodzielną. Wymagana jest pomoc w kąpieli, jeśli chodzi o sprawy higieniczne. Jej hobby to gry karciane.

  Pani  Maria ma 88 lat, wzrost 173 i wagę 52 kg. Również ma 3 stopień niepełnosprawności, demencję, częściową dezorientację. Porusza się przy rollatorze (wymagana pomoc podczas wstawania i chodzenia), pomoc w toalecie. Seniorka na noc ma zakładane pieluchy, nosi okulary. Wymagana jest pomoc/wsparcie w czynnościach dnia codziennego i w czynnościach higienicznych.

  Dwie starsze panie, samotne - siostry, mieszkające wspólnie. Podopieczne mieszkają w mieszkaniu 90 m2 (blok kilkurodzinny), na parterze (duże, przestrzenne mieszkanie z tarasem i ogrodem). Obie wymagające asekuracji i pomocy w domu. Pflegedienst przyjeżdża (codziennie/co drugi dzień) - pomaga przy kąpieli i ubieraniu pończoch kompresyjnych. 

  Do obowiązków opiekuna/-ki należałoby: pomoc przy prowadzeniu domu (zakupy, gotowanie, pranie, prasowanie sprzątanie itp.), pomoc w czynnościach codziennych, teoretycznie motywowanie do wychodzenia na spacer - jednak obie panie niechętnie wychodzą z domu(!). Praca w ogrodzie jest dobrowolna. Możliwość zrobienia zakupów ok 10 min drogi na pieszo. Pokój opiekuna/-ki (gustownie i funkcjonalnie urządzony) znajduje się na niskim parterze, z oknem, toaleta i prysznicem do własnej dyspozycji oraz telewizorem i stałym łączem internetowym. Czas wolny do uzgodnienia na miejscu.

  Zadzwoń: +48 881 489 604

  Bezpieczna i legalna praca w Niemczech!

  anna.dobber@pmh.info.pl
Zostań z nami w kontakcie Zamknij

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.