Czego szukasz?

Zarabiaj, pomagając innym Legalna praca w Niemczech od zaraz

Oferty pracy

 • Sprawdzone zlecenie z referencjami. Hesja. Praca od 22.07. Wynagrodzenie 1500€ plus premia!
  Pfaffenwiesbach ważne od 10.07.2019 ważne do 28.07.2019

   

  Do opieki małżeństwo
  Stawka: 1500 € netto / m-c
  Premia wakacyjna 200 €

  Poszukujemy empatycznej, dyspozycyjnej osoby na okres 8 tyg.
  Wymagana znajomość języka niemieckiego
  Praca od 22 lipca 2019

  Tel. +48 730 959 900

   

  Senior ma 90 lat, waży 55 kg, mierzy 165 cm wzrostu. Senior ma przyznany 2 poziom niepełnosprawności, choruje na cukrzycę i raka. Podopieczny ma inkontynencję – ma założoną stomię i cewnik. Podopieczny jest osobą leżącą. Stan psychiczny podopiecznego jest niezaburzony.

  Seniorka ma 83 lata, waży ok 75 kg, mierzy 165 cm wzrostu. Podopieczna również choruje na cukrzycę i ma przyznany 2 poziom niepełnosprawności. U podopiecznej zdiagnozowano początkową demencję. Seniorka porusza się samodzielnie i samodzielnie korzysta z toalety. Do podopiecznych 3 x dziennie przychodzi opieka medyczna.

  Z relacji opiekunki na 02.07.19: Opiekunka informuje, że podopieczni są nieuciążliwi. Podopieczny je miksowane potrawy, pomaga opiekunce na tyle, na ile może. Opiekunka podjeżdża pod toaletę i on robi sam te kilka kroków (nie ma cewnika, chce samodzielnie korzystać z toalety). Podopieczna lubi przebywać w jednym miejscu i dużo czasu spędza czytając gazety. Rodzina współpracuje. W kąpaniu ojca i mamy pomaga córka.

  Opiekun/-ka pomaga podopiecznemu w czynnościach dnia codziennego, w czynnościach higienicznych i pielęgnacyjnych, podczas mycia, podczas ubierania oraz dotrzymuje towarzystwa. Opiekun/-ka ponadto prowadzi dom. W razie konieczności opiekun/-ka służy podopiecznemu pomocą w nocy. Na chwilę obecną podopieczna wykonuje czynności pielęgnacyjne i higieniczne samodzielnie.

  Małżeństwo mieszka w domu jednorodzinnym o powierzchni 100 m2. Dla opiekuna/-ki przygotowano standardowo wyposażony pokój 25 m2. Dostęp do Internetu możliwy na życzenie opiekuna/-ki. Do dyspozycji jest auto BMW 3 z automatyczną skrzynią biegów. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną na miejscu.

  Tel. +48 730 959 900

  Oferujemy legalna pracę w opiece. Oragnizujemy i opłacamy przejazd. Wysyłamy dokumenty na czas, przed rozpoczęciem zlecenia. Wypłacamy na czas wynagrodzenie. 

  marzena.wojnicz@pmh.info.pl
Zostań z nami w kontakcie Zamknij

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.