Czego szukasz?

Zarabiaj, pomagając innym Legalna praca w Niemczech od zaraz

Oferty pracy

 • Uzdrowiskowe miasto Königstein. Mobilny, uroczy senior do opieki. Bardzo dobre zlecenie!
  Königstein ważne od 10.07.2019 ważne do 11.08.2019

   

  Poszukujemy życzliwej i sympatycznej osoby do opieki nad uroczym seniorem
  Super zlecenie!
  Praca od 31.07.2019 r. 

  Premia wakacyjna 200 € (zapytaj)
  Stawka 1350 € netto / m-c

  Poszukiwana osoba z komunikatywną znajomością niemieckiego
  Wymagamy prawa jazdy kat. B (dostępne auto)

  Tel. +48 508 624 667

  Podopieczny ma 90 lat, waży 70 kg, mierzy 170 cm wzrostu, nie ma przyznanego żadnego poziomu niepełnosprawności. Podopieczny ma słaby słuch, ma założoną urostomię (sztuczne wyjście z nerki). Podopieczny porusza się o lasce bądź przy balkoniku. Transfer odbywa się samodzielnie. Podopieczny może potrzebować nadzoru/wsparcia podczas chodzenia po schodach. Stan psychiczny podopiecznego jest niezaburzony. Podopieczny korzysta samodzielnie z toalety. Sam się kąpie. Podopieczny spokojnie przesypia noce.

  Z relacji opiekunki na 03.07.19: Podopieczny jest osobą bardzo przyjazną i wdzięczną. Prawie codziennie opiekunka jeździ autem z seniorem do parku na spacer, albo do restauracji czy na zakupy. Senior jest spokojny, czyta dużo książek, nie absorbuje swoją osobą. Urostomia - sam wymienia woreczki.

  Podopieczny potrzebuje nadzoru i wsparcia w czynnościach dnia codziennego – przede wszystkim podczas chodzenia po schodach, czynności higieniczne podopieczny przeprowadza samodzielnie. Opiekun/-ka aktywizuje podopiecznego poprzez rozmowy, spacery towarzyszy podopiecznemu podczas wizyt u lekarza. Ponadto opiekun/-ka prowadzi dom (sprząta, pierze, prasuje, gotuje, robi zakupy). W razie konieczności opiekun/-ka służy pomocą w nocy.

  Podopieczny mieszka sam w domu jednorodzinnym 150 m2. Opiekun/-ka ma własny pokój do dyspozycji standardowo wyposażony i oddzielną łazienkę. Jest Internet, telewizja, z pokoju wyjście do ogrodu. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną na miejscu. Do dyspozycji auto Lancia Muza.

  Tel. +48 508 624 667

   

  edyta.petryk@pmh.info.pl
Zostań z nami w kontakcie Zamknij

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.