Czego szukasz?

Zarabiaj, pomagając innym Legalna praca w Niemczech od zaraz

Oferty pracy

 • Do opieki samotna seniorka. Poszukiwana Opiekunka/Opiekun ze znajomością niemieckiego. 1850€.
  Düsseldorf ważne od 09.10.2019 ważne do 31.10.2019

   

  Poszukiwana opiekunka/opiekun z komunikatywnym/dobrym niemieckim


  Stawka 1350 € netto
  Premia 500 € netto
  Praca od 21.10.2019 r. 

  Szczegóły pod numerem: +48 881 489 604

  Do opieki seniorka w wieku 88 lat, ważt 45 kg, mierzy 165 cm wzrostu. Ma przyznany III stopień niepełnosprawności, cierpi na inkontynecję, może przebudzić się w nocy do toalety, należy je pomóc. Obecnie po upadku przeszła operację/proteza biodra, od 02.10.2019 przebywa na rehabilitacji 2-3 tyg. (rodzina ma nadzieje, że wróci do kondycji sprzed operacji i będzie się poruszała przy rollatorze), należy jej pomagać we wszystkich czynnościach.

  Do obowiążków opiekuna/-ki należy pomoc w czynnościach dnia codziennego: podczas chodzenia/wstawanie, ubierania/rozbierania i czynnościach higienicznych: mycie/kąpieli, pomoc w toalecie, w razie potrzeby należy w nocy pomoc w dojściu do toalety, wizyty u lekarza. Ponadto prowadzenie gospodarstwa domowego (zakupy, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie itp.).

  Podopieczna meszka sama w mieszkaniu na 1 piętrze. Jej mąż zmarł w marcu. Syn mieszka w Ludwigsburgu. Dla opiekuna/-ki przygotowano pokój ze standardowym wyposażeniem. Internet może być założony. Większe zakupy są zamawiane przez syna i dostarczane do domu co 2-3 tygodnie. Do podpieczonej przychodzi osoba ze spółdzielni mieszkaniowej, pomaga w sprawach urzędowych i pomaga w sprzątaniu mieszkania. Bardzo miła podopieczna, ale po śmierci męża oraz w obecnej sytuacji (po operacji, szpitalu i rehabilitacji) nie może się odnaleźć.

  Szczegóły pod numerem: +48 881 489 604

   

  anna.dobber@pmh.info.pl
Zostań z nami w kontakcie Zamknij

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.