Czego szukasz?

Zarabiaj, pomagając innym Legalna praca w Niemczech od zaraz

Oferty pracy

 • Praca dla Opiekuna lub Opiekunki! Wymagane prawo jazdy. Do opieki 61-letni Pan. Premia 300€
  Straßenhaus ważne od 27.11.2019 ważne do 15.12.2019

   

   

  Poszukiwana osoba cierpliwa, empatyczna, podchodząca z szacunkiem do osób niesamodzielnych.
  Dobra znajomość niemieckiego
  Prawo jazdy kat. B
  Koniecznie osoba niepaląca (ze względu na płucne problemy podopiecznego) 

  Stawka: 1500 € netto
  Premia świąteczna 300 € netto

  Zadzwoń: +48 508 624 667

  Do opieki Pan w wieku 61 lat, waży ok 90 kg, mierzy 193 cm wzrostu. Choruje na raka płuc. Ma przynaną III grupę inwalidzką. Ma słabszy wzrok, nosi okulary. Najczęściej Pan leży w ciągu dnia, jest osłabiony. Jeśli się gdzieś przemieszcza, to tylko za pomocą wózka inwalidzkiego. Trzeba go asekurować, żeby się na niego przedostał. 

   

  Podpopieczny potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach, przy pielęgnacji ciała, higienie (prysznic), ubieraniu się, rozbieraniu, wstawaniu, siadaniu, transferze, a także pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego: przy sprzątaniu, praniu, gotowaniu, zakupach. Mile widziana pomoc w pracach zimowych (choćby odśnieżenie wejścia do domu). Wraz z przyjadem Opiekuna/-ki będzie przychodzić opieka medyczna w celu pielęgnacji odleżyn i do większego mycia.

  Podopieczny leży na jednej stronie ciała, łatwiej mu się oddycha. Używa „kaczki”, Urinflasche, nosi też wkładki asekuracyjnie. W nocy wstaje do toalety w celu wypróżniania się (sam daje rade). Potrafi po toalecie sam się wyczyścić i sam w pozycji siedzącej umyć się myjką w okolicach intymnych. Ma gimnastykę, terapie lecznicze ponowotworowe. 

  Do dyspozycji są: wózek inwalidzki, podnośniki przy wannie, łóżko specjalistyczne, balkonik 

  Podopieczny mieszka w mieszkaniu : 2 pokoje, lazienka, kuchnia. Do dyspozycji opiekun/-ka ma własny pokój, dostęp do internetu. Czas wolny można uzgodnić z rodziną, która mieszka nieopodal. Jak tylko mogą, pomagają przy ojcu/zakupach itp. 

  Zadzwoń i dowiedz się więcej:
  +48 508 624 667

   

  edyta.petryk@pmh.info.pl
Zostań z nami w kontakcie Zamknij

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.