Czego szukasz?

Zarabiaj, pomagając innym Legalna praca w Niemczech od zaraz

Oferty pracy

 • Nowe zlecenie już od lutego kod: 71159 Mötzingen
  ważne od 13.01.2020 ważne do 12.02.2020

  Nowe zlecenie od 01.02.2020

  kod: 71159 Mötzingen

  Stawka 1550e

  Tel.Kom: 508-624-688

  Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego!

   

  Seniorka obecnie przebywa w szpitalu, ma wrócić do domu jak przyjedzie opiekunka. Pani ma 83 lata, ma 158 cm wzrostu, i waży 80 kg. 

  Ma 1 stopień niepełnosprawności, choruje na lekką demencję, cukrzycę, ma problemy z sercem, słabo słyszy, stan umysłowy jest odpowiedni do wieku, może zapominać, stan po złamaniu szyjki udowej: wstaje samodzielnie, porusza się przy rollatorze w domu i na zewnątrz, przy dłuższych spacerach wyłącznie na wózku inwalidzkim. Największy problemem jest pełna inkontynencja. Noce z reguły przesypia. 

  Obowiązki:

  Pomoc wsparcie w czynnosciach dnia codziennego i czynnosciach dnia codziennego ( pomoc podczas ubierania/rozbierania, mycie/kapiel, zmiana pampersów oraz prowadzenie gospodarstwa domowego ( gotowanie, sprzatanie, pranie, prasowanie) do wiekszych prac domowych np. mycia opiekn jest zatrudniona sprzataczka.Zakupy tylko wtedy kiedy opiekunka będzie bardzo chciała osobiście.

  Pani mieszka sama w domu z ogrodem. Dla opiekunki przygotowano pokój ze standardowtym wyposażeniem.Czas wolny do uzgodnienia na miejscu. W domu jest internet.

   

  Zapraszamy !

  marta.gornikiewicz@pmh.info.pl
Zostań z nami w kontakcie Zamknij

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.