Czego szukasz?

Zarabiaj, pomagając innym Legalna praca w Niemczech od zaraz

Oferty pracy

 • Zastępstwo od zaraz! Kod: 73666 Baltmannsweiler-Hohengehren! Stawka: 1630€
  ważne od 09.06.2021 ważne do 18.07.2021

  Zastępstwo od zaraz na 2 msc!

  Kod: 73666 Baltmannsweiler-Hohengehren!

  Stawka: 1630€

  tel: 886-421-768 lub 736-16-16-16

  Seniorka do opieki 75 lat, 171 cm, 58 kg. Choruje na cukrzycę, ciężką astmę alergiczną oraz przewlekłą obturacyjną chorobę płuc. Seniorka aktualnie jest osobą leżącą, w fazie zdrowienie po złamaniu kręgu lędźwiowego ( do 17.04. przebywa w szpitalu). Pomaga podczas podnoszenia i transferze łóżko - wózek inwalidzki. Stan psychiczny niezaburzony. Podopieczna ma zaburzony rytm nocny, ma problemy z zasypianiem, budzi się w nocy. Aktualnie uczestniczy w gimnastyce dla chorych. Stan zdrowia seniorki jest aktualnie spowodowany złamaniem. Przed tym incydentem, seniorka żyła sama. Nie opuszczała jednak domu od lat z powodu choroby płuc. Opieka medyczna jest zamówiona, seniorka czeka na akceptację. Rodzina zamówiła też wszelkie pomoce dla seniorki ; specjalistyczne łóżko, krzesełko toaletowe, rollator, lift. 

  Z relacji opiekunki: Seniorka jest w dużo lepszej kondycji, porusza się samodzielnie. Potrafi wiele czynności wykonwać sama.

  Obowiązki: Opiekunka pomaga podczas ubierania i rozbierania, podczas prysznica/kąpieli, podczas higieny ciała. Potrzebuje całkowitej pomocy podczas higieny intymnej, higieny ciała, mycia włosów, pójścia do toalety. Opiekunka sprząta mieszkanie (dom), pierze, prasuje, gotuje, robi zakupy, czuwa w nocy.

  Dodatkowe informacje: Seniorka mieszka sama w domu jednorodzinnym, 2 pokoje znajdują się na parterze, mieszkanie główne jest na piętrze. Dom położny jest we wsi. Rodzina i krewni odwiedzają seniorkę raz na tydzień. Możliwości zakupowe oddalone są ok. 20 min lub 40 min na pieszo. Dla opiekunki umeblowany pokój z własną łazienką (na parterze jest małe mieszkanko z kuchnia, miejscem do spania i oddzielną łazienką). Czas wolny do uzgodnienia z rodziną na miejscu.

   

  Zapraszamy do kontaktu!!!

  kamila.bonin@pmh.info.pl
Zostań z nami w kontakcie Zamknij

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.