Czego szukasz?

Zarabiaj, pomagając innym Legalna praca w Niemczech od zaraz

Oferty pracy

 • Zlecenie od 15.06! Kod: 57562 Herdorf! Stawka 1680€
  ważne od 09.06.2021 ważne do 18.07.2021

  Zlecenie od 15.06 na 2 msc!

  Kod: 57562 Herdorf!

  Stawka 1680€

  tel: 508-624-667 lub 736-16-16-16

  Senior do opieki 82 lata,  172 cm, 75 kg. Senior ma 2 st. niepełnosprawności, przydzielony ze względu na wcześniejsze operacje kolan. Na zewnątrz porusza się przy balkoniku, w mieszkaniu chodzi samodzielnie. Ogólne osłabienie starcze. Po zawale serca, choruje na niewydolność serca. Początkowa demencja. Alergia na jod. Słabo słyszy. Senior ma problemy z orientacją, jeżeli znajduje się w obcym miejscu. Ubiera się sam, do toalety chodzi sam. Prysznic bierze samodzielnie. Nie ma inkontynencji. Higiena ciała odbywa się samodzielnie. Senior nie ma problemów z zasypianiem. Noce przesypia spokojnie, wstaje średnio raz, nie potrzebuje wówczas wsparcia opiekunki. Jest spokojny, czasami wymagający, miły, wdzięczny, przyjazny. Lubi oglądać TV, głównie sport, lubi grać w gry i karty.

  Do pomocy: krzesło prysznicowe

  Obowiązki: Opiekunka pomaga w prowadzeniu domu. Gotuje, sprząta, pierze, prasuje, wykonuje małe prace ogrodowe. Opiekunka dotrzymuje towarzystwa, gra w gry. Opiekunka robi zakupy autem. Czasami towarzyszy podczas wizyt u lekarza. Pomaga w lekkich pracach ogrodowych.

  Dodatkowe informacje: Seniorzy mieszkają na obrzeżach miasta, raczej jak wieś. Domek jednorodzinny. Możliwości zakupowe oddalone ok. 30 min. odległości. Dla opiekunki pokój, TV i Internet, własna łazienka i WC (w nocy z toalety korzysta senior). Seniorów regularnie odwiedza córka z jamnikiem. 

   

  Zapraszamy do kontaktu!!!

  edyta.petryk@pmh.info.pl
Zostań z nami w kontakcie Zamknij

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.