Czego szukasz?

Zarabiaj, pomagając innym Legalna praca w Niemczech od zaraz

Oferty pracy

 • Zlecenie od 1.12.2021 na 6 tyg! Kod: 86356 Neusäss! Stawka 1630€
  ważne od 16.11.2021 ważne do 31.12.2021

  Zlecenie od 1.12.2021 na 6-8tyg!

  Kod: 86356 Neusäss!

  Stawka 1630€/msc netto + 200€ netto za okres świąteczno-noworoczny

  tel: 886-421-768 lub 736-16-16-16

  Seniorka do opieki 87 lat, 162 cm, 67 kg. Seniorka ma 4 st. niepełnosprawności, choruje na początkową demencję. Od 8 lat jest osobą całkowicie niewidomą. Seniorka chodzi z pomocą, wystarczy podtrzymać ją pod pachą. Podopieczna ma ograniczony słuch. Dezorientacja czasowa, osobowa i sytuacyjna zaburzona. Siada i wstaje samodzielnie, potrzebuje wsparcia podczas chodzenia i stania, podczas transferu dużo pomaga. Czasami inkontynencja, są wkładki. Mycie odbywa się z pomocą. Seniorce trzeba przypominać o piciu i kontrolować branie leków. Seniorka chodzi spać ok. 20:00 i śpi do 9:00. Budzi się 2-3 razy w nocy, głównie w celu pójścia do toalety. Czasami zdarzają się ataki paniki, seniorka bierze leki oraz leki nasenne. Seniorka chętnie przebywa w towarzystwie, jest pogodna, otwarta. Jest osobą wierzącą, lubi ogród, słuchać muzyki i rozmawiać.

  Do pomocy: wózek inwalidzki, łóżko specjalistyczne, balkonik, materac przeciwodleżynowy

  Obowiązki: Opiekunka prowadzi dom, robi zakupy, pierze. Przygotowuje śniadanie, obiad i kolację.

  Dodatkowe informacje: Seniorka jest rozwiedziona, mieszka sama na obrzeżach wsi, możliwości zakupowe oddalone ok. 10 min na pieszo, przystanki oddalone ok. 2 min. dla opiekunki osobny umeblowany pokój, radio, TV i Internet. Jest rower do dyspozycji. Od czasu do czasu jedzenie jest przynoszone, wnuczka podopiecznej prowadzi niedaleko restaurację. Na śniadanie seniorka pije kawę i je rogalika z masłem i dżemem. Na obiad zupa lub mały posiłek. Wieczorem jogurt lub kanapka i herbata.  Czas wolny do uzgodnienia na miejscu.  

  Z relacji opiekunki : Podopieczna dostaje na noc kropelki, także przesypia noce ( może zdarzyć się, że sporadycznie się przebudzi) . Bardzo miła córka, pomocna. Opiekunka ma dwa razy w tyg, przerwę po 4 godziny w pozostałe dni po 2 godziny.

   

  Zapraszamy do kontaktu!!!                                   

  kamila.bonin@pmh.info.pl
Zostań z nami w kontakcie Zamknij

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.