Czego szukasz?

Zarabiaj, pomagając innym Legalna praca w Niemczech od zaraz

Oferty pracy

 • Zlecenie dla dwóch opiekunek na jednym zleceniu! Od 30.11.2021! Kod: 53804 Much-Eckhausen! Stawka 1600€
  ważne od 23.11.2021 ważne do 19.12.2021

  Zlecenie dla dwóch opiekunek na jednym zleceniu!

  Od 30.11.2021 na 8 tygodni!

  Kod: 53804 Much-Eckhausen!

  Stawka 1600€/msc netto+ 200€ za okres świąteczno-noworoczny

  tel: 508-624-667 lub 736-16-16-16

  Seniorka do opieki: 

  Wiek: 59 lat                 Wzrost: 163 cm                       Waga: 65 kg

  Podopieczna ma przyznany 5 poziom niepełnosprawności (Pflegegrad 5). Podopieczna jest osobą leżącą, w stanie wegetatywnym (mogą się zdarzyć niekontrolowane ruchy rękoma lub nogami). Podopieczna raz dziennie jest przenoszona na wózek – profilaktyka przeciwodleżynowa. Podopieczna ma pełną inkontynencję (pieluchy), ma założony cewnik nadłonowy SPK, stomię. Odżywianie podopiecznej odbywa się przez sondę PEG. Podopieczna oddycha za pomocą kanału tracheotomijnego. Do podopiecznej 1 x dziennie przychodzi opieka medyczna przeprowadzać czynności higieniczne. U podopiecznej mogą występować alergie. Rytm snu podopiecznej może być zaburzony.

  Do pomocy – wózek inwalidzki, łóżko szpitalne, materac przeciwodleżynowy, podnośnik, aparat odsysający, pulsoksymetr, pompa PEG, łóżko do kąpieli.

  Obowiązki: Opiekunka przeprowadza czynności higieniczne i pielęgnacyjne – opróżnia woreczek od cewnika, zmienia pieluchy, oczyszcza kanał tracheotomijny. Opiekunka wychodzi na świeże powietrze z podopieczną, włącza jej muzykę, ewentualnie masuje, przekłada podopieczną ( co ok. 4 godz.). Dodatkowo opiekunka prowadzi dom: sprzątanie, mycie okien w użytkowanej przestrzeni. Opiekunka prasuje ubrania podopiecznej i rodziny. W razie konieczności służy podopiecznej pomocą w nocy.

  Dodatkowe informacje: Podopieczna mieszka w domu, siostra i szwagier codziennie ją odwiedzają. Opiekunka ma do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem, który dzieli z drugą opiekunką (łóżko piętrowe). W pokoju podopiecznej jest też przygotowana sofa, TV. Na miejscu jest Internet. Sklepy oddalone o ok. 20 min. na piechotę. W zakupach pomaga rodzina podopiecznej. Siostra podopiecznej gotuje posiłki. Czas wolny do uzgodnienia na miejscu.

   

  Zapraszamy do kontaktu!!!

  edyta.petryk@pmh.info.pl
Zostań z nami w kontakcie Zamknij

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.