Czego szukasz?

Zarabiaj, pomagając innym Legalna praca w Niemczech od zaraz

Mini Przewodnik Pflege Mit Herzen

KROK 1 – Podjęcie decyzji o wyjeździe


Drogi Opiekunie/ Droga Opiekunko. Jeśli masz w ręku ten dokument to oznacza, że podjąłeś/-łaś bardzo ważną decyzję w swoim życiu – chcesz się rozwijać! Niezależnie od Twoich obecnych i przyszłych planów, nauka języka niemieckiego jest w dzisiejszych czasach bardzo dużą przewagą konkurencyjną na rynku pracy. Gratulujemy tak dobrej decyzji!


KROK 2 – Kurs języka niemieckiego


Gratulacje! Dołączyłeś/-łaś do elitarnej grupy niemieckojęzycznej Pflege Mit Herzen 24, dzięki której nauczysz się posługiwać językiem obcym oraz dowiesz się wszystkiego na temat pracy Opiekuna/-ki osób starszych na terenie Niemiec. Rozpoczęcie kursu wymaga od Ciebie podpisania z nami umowy szkoleniowej, która zagwarantuje Tobie pracę (a firmie wykwalifikowanego pracownika) po odbytym kursie i zdanym egzaminie.


KROK 3 – Formalności


Nauka języka jest dla Ciebie bezpłatna i organizowana przez naszą firmę w oparciu o autorski program. Zajęcia prowadzi doświadczony w branży lektor. Intensywny kurs języka niemieckiego trwa ok 6 tygodni, zajęcia są prowadzone 2 razy w tygodniu po 4 h zegarowe w siedzibie naszej firmy: ul. Dworcowa 73/5 (sala konferencyjna). Dni i godziny zajęć zostaną uzgodnione z grupą. Podczas kursu zapewniamy: materiały, wodę oraz przyjazną atmosferę i skuteczną naukę.


KROK 4 – Praca, pierwsze kroki


Po odbyciu kursu i zdaniu egzaminu wprowadzamy Twoje dane do naszej bazy Opiekunów/-ek i przedstawiamy Tobie kilka zleceń do wyboru. W zależności od Twojego doświadczenia
w opiece, zlecenie będzie dostosowane do Twoich umiejętności i predyspozycji. Szczegółowo, wspólnie omawiamy każde zlecenie: stan podopiecznego, miejsce pracy, warunki pracy, wymagania dodatkowe np. prawo jazdy.


KROK 5 – Akceptacja i wyjazd


W momencie otrzymania pozytywnej odpowiedzi od klienta, ustalamy szczegóły wyjazdu oraz dogodny dla Ciebie środek transportu. Współpracujemy z wieloma firmami przewozowymi
i mamy duże możliwości negocjowania cen biletów. Możemy nawet na Twoje życzenie zorganizować przejazd busem bezpośrednio pod adres zamieszkania klienta. Jeżeli będziesz podróżować autokarem, na dworcu będzie czekał na Ciebie koordynator, bądź członek rodziny podopiecznego. Przejazd jest opłacany przez nas!


KROK 6 – Umowa


Ostatnim krokiem przed podjęciem pracy jest podpisanie umowy dotyczącej wybranego przez Ciebie zlecenia. Jest ona podpisywana bezpośrednio w firmie na okres 12 miesięcy. Wcześniejsza umowa szkoleniowa zapewnia Tobie zlecenia u nas na okres 6 miesięcy
(w ciągu lub z przerwami – Ty decydujesz). Jeśli obie strony spełnią swoje oczekiwania, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś pracował z nami przez kolejne lata.


KROK 7 – Podczas trwania pracy


Jeśli pojawią się jakieś przeszkody/nieprzewidziane sytuacje podczas podróży lub w trakcie zlecenia każdorazowo możesz zgłosić to do koordynatora Pflege mit Herzen.
W razie jakichkolwiek kłopotów natychmiast zainterweniujemy, aby Ci pomóc.
Pamiętaj, że najważniejsza jest Twoja praca przy podopiecznym, transport, zakwaterowanie, wyżywienie oraz inne niezbędne udogodnienia zostaną Tobie zapewnione!

 

Powrót do góry
Zostań z nami w kontakcie Zamknij

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.